رحیم شاهین کمک داور، فوتبال ایران: 16  سال است که در لیگ برتر، بالاترین سطح فوتبال قضاوت می کنم و در طول این سال ها اشتباهات تأثیرگذاری نداشتم اما در این بازی و در آن صحنه اشتباه کردم و از همین جا از تیم ذوب آهن و کادر فنی این تیم عذرخواهی می کنم. تصمیمم برای خداحافظی جدی است و رسماً نامه خداحافظی ام را به کمیته داوران خواهم داد.

اعتمادآنلاین| رحیم شاهین کمک داور باتجربه بازی ذوب آهن – نفت مسجد سلیمان تصمیم عجیبی گرفت؛ مردود اعلام کردن گل صد در صد صحیح بازیکن تیم ذوب آهن.البته اشتباه داور در فوتبال غیر طبیعی نیست همان طور که همه اعضای فوتبال در کار خود مرتکب اشتباه می شوند و از سویی VAR هنوز وارد فوتبال ایران نشده که اشتباه داور را تصحیح کند. بعد از این همه انتقاد از رحیم شاهین به خاطر تصمیم اشتباهش باید به او حق دفاع هم داد. 
او در دفاع از خود اینطور می گوید: 16  سال است که در لیگ برتر، بالاترین سطح فوتبال قضاوت می کنم و در طول این سال ها اشتباهات تأثیرگذاری نداشتم اما در این بازی و در آن صحنه اشتباه کردم و از همین جا از تیم ذوب آهن و کادر فنی این تیم عذرخواهی می کنم. تصمیمم برای خداحافظی جدی است و رسماً نامه خداحافظی ام را به کمیته داوران خواهم داد چون اشتباهم در نتیجه بازی تأثیرگذار بود از داوری خداحافظی کردم. کارشناسان داوری در خصوص آن صحنه اظهارنظر کردند و معتقد بودند که گل ذوب آهن سالم بود، من هم عذاب وجدان گرفتم. در آن صحنه آفساید را با مکث اعلام کردم و ناخودآگاه دستم بالا رفت. حقیقتاً نتوانستم تصمیم درست بگیرم و از این تصمیمم منصرف شوم. باید همان لحظه تصمیمم را برمی گرداندم اما نمی دانم چرا نتوانستم این کار را انجام دهم. به هر حال این بازی تمام شد و حالا دیگر من از داوری خداحافظی کردم.
حرف های کمک داور بازی ذوب آهن – نفت مسجد سلیمان ادامه دارد؛ او می گوید: متاسفانه بعد از آن صحنه برخی ها در فضای مجازی فحاشی کردند و حرف های بدی زدند. از نظر من این ها هواداران فوتبال نیستند و همان مالباختگانی هستند که در شرط بندی می بازند و عقده های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار