کلاهبردار جوان که در زندان بزرگ تهران دست به قتل مرد مواد فروش زده بود در یک قدمی اجرای حکم اعدامش بخشیده شد.

صراط:
سال ۹۷ درگیری مرگباری در حمام زندان بزرگ تهران رقم خورد و ماموران زندان پس از اطلاع از درگیری برای پایان دادن به این درگیری وارد عمل شدند که مشخص شد یکی از زندانیان به نام حمید هدف ضربات چاقو قرار گرفته و غرق خون روی زمین افتاده است که خیلی زود این جوان به بیمارستان منتقل شد اما به خاطر شدت خونریزی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.
به گزارش ایران مأموران پس از بررسی های اولیه و تحقیقات میدانی یکی از زندانی ها به نام محمد عامل این جنایت است که برای تحقیقات به اداره پلیس آگاهی تهران منتقل شد.
تحقیقات جنایی
در تحقیقات ابتدایی مشخص قربانی جنایت به خاطر حمل مواد مخدر در زندان بوده و محمود به اتهام کلاهبرداری داخل زندان بوده است.
محمود در همان بازجویی های اولیه اتهام قتل را پذیرفت و گفت: چندی قبل متوجه شدم حمید یکی از زندانیان را که پسر کم سن و سالی بود و تازه به زندان آمده بود اذیت می کرد و آن جوان هم به خاطر ترس از حمید نمی توانست اعتراضی کند.
درگیری با مقتول
یک روز متوجه گریه های این جوان شدم و تصمیم گرفتم به حمید بفهمانم که نباید هرکاری دوست داشت در زندان انجام دهد. روز حادثه در ساعت هواخوری من چاقوی دست سازی را که خودم درست کرده بودم برداشتم تا با مقتول درگیر شوم.
وقتی درهواخوری به هم رسیدیم من به او حمله کردم و با تهدید گفتم که اگر یکبار دیگر پسر جوان را اذیت کند با من طرف است.
با دخالت مأموران درگیری تمام شد. بعد از ساعت هواخوری من به سلولم رفتم و این بار حمید به سراغم آمد و به من حمله کرد این بار زندانی ها مانع او شدند تا اینکه زمان حمام رفتن شد من به محض اینکه وارد حمام زندان شدم، او شروع به فحاشی کرد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار