وزیر خارجه کشورمان با اشاره به حضور مردم با سلیقه های مختلف و برخی گلایه های احتمالی آنها تاکید کرد مردم نمی گذارند واشنگتن برای آنها تصمیم بگیرد و با همه تفاوت هایشان خودشان سرنوشتشان را تعیین می کنند.

- اخبار بین الملل -
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز (جمعه) پس از انداختن رای خود به صندوق در حسینیه جماران، به خبرنگاران گفت: مردم ما پشتوانه اصلی انقلاب هستند و برای بنده که مسئولیت خدمت در حوزه سیاست خارجی و دیپلماسی دارم، پشتوانه اصلی دیپلماسی ما هستند.
وی ادامه داد: حضور مردم با سلیقه های مختلف و با گرایش های مختلف علیرغم برخی دلخوری ها و علیرغم برخی گفت وگوهای خانوادگی برای جامعه بین المللی، نشانه مهمی از این است که این مردم با همه تفاوت هایشان می خواهند خودشان سرنوشتشان را تعیین کنند.
رییس دستگاه دیپلماسی با بیان اینکه ممکن است برخی ترجیحاتی داشته باشند، ممکن است برخی گلایه هایی داشته باشند اما کماکان خودشان می خواهند سرنوشتشان را تعیین کنند، اظهار داشت: مردم نمی گذارند یک نفر در واشنگتن بنشیند و برای آنها تصمیم بگیرد؛ آن هم یک نفری که دستش به خون فرد بزرگی مثل سردار سلیمانی آغشته است که مردم در رفراندوم تشییع او نشان دادند با همه دیدگاه های متفاوت در برابر قلدری، زور و تروریسم دولتی ایستادگی می کنند.
ظریف افزود: انتخابات با همه تفاوت ها و با همه ترجیح هایی که داشتیم یا نداشتیم، هنوز بهترین راه است برای اینکه کشور را قوی کنیم. به کشور امکان دهیم که در سطح بین المللی سربلند و مقاوم بایستد و ایران زیباتری برای نسل بعد داشته باشیم.
وی با اشاره به امنیت در فضای انتخابات تصریح کرد: من به عزیزان نیروی انتظامی که این زحمت را در سراسر کشور می کشند، خدا قوت عرض می کنم و دعا می کنم اجرشان نزد خداوند محفوظ باشد.
به گزارش ایرنا، این دیپلمات عالی رتبه در رابطه با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار