عجیب ترین ماشین های مسابقه ای قرن

تیتربرتر چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱

به گزارش تیتربرتر؛
خودروی کامارو که به صورت وارونه در مسابقات به رقابت می پردازد، یکی دیگر از خودرو های مشهور و عجیب این مسابقات جذاب به شمار می رود. خودرویی که درواقع، یک فورد فیستا (Fiesta) بوده که اگرچه خیلی سریع نیست، اما یک خودروی بسیار جذاب، جدید و هنری بوده و همچنین برنده جایزه Effluency در این مسابقات شده است.
وبسایت چرخان: خودرو های مسابقه ای که مخصوص پیست ها ساخته می شوند، ماشین های گرانی هستند. همچنین در کنار گرانی خود آن ها، این حقیقت نیز وجود دارد که برای تبدیل شدن به یک راننده حرفه ای در این خودروها، نیاز به نشستن ساعت های متمادی از یک روز و تمرین کردن های پیاپی در پیست های مسابقه ای برای رسیدن به درجه استادی در آن ها است که این هم نیاز به هزینه کردن از طرف اسپانسر های یک تیم مشخص دارد.
درست به همین دلیل بود که شخصی بانام جی لام (Jay Lamm) ایده ای برای یک مسابقه خودرویی متفاوت که همان LeMons باشد به سرش زد. تنها قانون ورود به این مسابقات این بود که باید خودرو هایی که در آن رقابت می کنند، قیمتی بالاتر از ۵۰۰ دلار نداشته باشند. پس اینجا بود که خلاقیت انسان با خودرو های قدیمی و نه چندان مسابقه ای ترکیب شد و این مسابقات که بانام Double ۵۰۰ و مسافت ۵۰۰ مایل رانندگی بود را شکل داد.
با ما باشید تا با چند خودرویی که درواقع تفاوت زیادی با خودرو های مسابقه ای گران و معمول دارند، بیشتر آشنا شوید:
خودروی مرغ تندر
تیم: اسپیدی کاپ
اسپیدی کاپ را می توان یک خودروی افسانه ای لمونس نامید. خودرویی که تیم مختص آن، در ابتدا یک موتور ۸ سیلندر باقدرت ۳۹۰ اسب بخار را روی آن سوار کرده بودند که البته نتیجه آن، ...

سرخط اخبار