آیا خبر مربوط به پایین انداختن یک مرسدس-ای ام جی G63 از بالگرد در روسیه را به خاطر می آورید؟ ظاهراً دلیل آن کار مشکلات مربوط به عدم اطمینان خودرو و خدمات پس از فروش مرسدس بوده است. خب به نظر می رسد این بار یک وبلاگ نویس مشهور روسی نیز با چنین مشکلاتی دست به گریبان بوده و عصبانیت خود از این برند را به شیوه خبرساز دیگری نشان داده است.
میخائیل لیتوین یک فعال فضای مجازی در روسیه است که مشکلات زیادی با نمایندگی ای که مرسدس-ای ام جی GT 63 S خود را از آنجا خریده داشته است.
گفته می شود از زمانی که او خودروی را خریداری کرده کوپه چهار دربش سریعاً خراب شده و البته به مشکلش نیز رسیدگی نشده است. ظاهراً این فرد قبلاً ۵ بار خودروی خود را به نمایندگی برده و نمایندگی نیز هر بار به دلایلی خودرو را تعمیر نکرده یا آن را بدون تعمیر و به مدت چند هفته نگه داشته است.
در نهایت او تصمیم گرفته پیامی به مرسدس بفرستد و به همین خاطر خودروی خود را در وسط یک زمین خیس آتش زده است. ویدئوی مربوط به آتش سوزی GT 63 S موردبحث همین چند ساعت پیش منتشر شده و تا زمان نگارش خبر به بازدید بیش از ۸.۳ میلیون نفری دست یافته است. لیتوین دراین باره گفته است:
چند وقتی بود که فکر می کردم پس از تجربه چنین مشکلاتی چه کاری بکنم. فکر کردم ایده خوب آتش زدن خودرو است… همین است… من خوشحال نیستم.
ما داستان واقعی را نمی دانیم و مشخص نیست که این کار به صورت داوطلبانه و برای اظهار ناراحتی و عصبانی از مرسدس انجام شده یا اینکه برای جمع آوری لایک و کسب شهرت بوده است؛ اما از یک چیز مطمئنیم و آن اینکه چنین کاری بسیار هزینه بر بوده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار