کمیته امداد استان گلستان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در مرحله سوم، ۱۰ هزار بسته اقلام بهداشتی شامل مواد ضدعفونی کننده و شوینده را با حضور فرماندار گرگان بین مددجویان این نهاد توزیع کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از گرگان و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد گلستان، «عیسی بابایی» گفت: ۱۰ هزار بسته اقلام بهداشتی به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان برای توزیع بین مددجویان گلستانی اختصاص یافت.
سرپرست کمیته امداد استان گلستان افزود: این نهاد در مرحله نخست، با هدف پیشگیری از بروز ابتلای بیماری کرونا در بین مددجویان، مبلغ یک میلیارد تومان اعتبار اختصاص داد.
وی تصریح کرد: با هماهنگی ستاد پیشگیری از بیماری کرونا کمیته امداد استان، اعتبار تخصیصی به حساب ۱۰ هزار خانوار تحت حمایت با اولویت بیماران خاص وصعب العلاج، سالمندان زمین گیر، مادران باردار و شیرده و سایر مددجویان دارای اولویت در معرض ابتلاء با سرانه هر خانوار ۱۰۰ هزار تومان واریز شد.
بابایی با تشریح روش های غیر حضوری رسیدگی و پاسخگویی به درخواست های مددجویان در ایام اخیر افزود: با هدف کاهش مراجعه حضوری، حفظ سلامت خانواده ها و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، ۲۶ سرفصل خدمتی کمیته امداد در حوزه های مختلف به صورت الکترونیک و از طریق سایت e.emdad.ir به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این استان ارائه می شود.
پایان پیام/ 83

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار