اقدام گازانبری علیه ضرغامی و رحیم پور ازغدی

جهان نیوز سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲
دفاتر آقایان رحیم پور ازغدی و ضرغامی عدم دعوت از این دو عضو شورای انقلاب فرهنگی به جلسه امشب شورا را تائید کردند.

به گزارش جهان نیوز ، به دنبال انتشار اخباری مبنی بر عدم دعوت از عزت الله ضرغامی و حسن رحیم پور ازغدی دو عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به نشست امشب این شورا طی تماسی با دفتر رحیم پور ازغدی، یک عضو این دفتر، ضمن تأیید عدم این دعوت تصریح کرد: در پیگیری ها پاسخ مشخصی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ما داده نشد و تنها جواب دادند که دعوت نشدن آقای رحیم پور را پیگیری می کنیم و نتیجه آن را به شما اطلاع می دهیم.
این عضو دفتر رحیم پور ازغدی با تکذیب هر گونه توصیه ای از سوی رهبر معظم انقلاب یا دفتر ایشان به وی جهت خودداری از شرکت در نشست های شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: پیش تر نیز شنیده بودیم که آقای رئیس جمهور گفته اند «در صورت شرکت آقایان ضرغامی و رحیم پور ازغدی، من در جلسات شورا حضور نخواهم یافت».
همچنین در تماس با دفتر عزت الله ضرغامی دیگر عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، یک عضو دفتر وی اظهار داشت: علاوه بر عدم دعوت از ضرغامی برای جلسه امشب شورای عالی انقلاب فرهنگی، وی به جلسه شب گذشته شورای عالی فضای مجازی هم دعوت نشده است.
وی تصریح کرد: روال بر این بود که دعوتنامه برای حضور در نشست های شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی به امضای دبیران این ۲ شورا به دفتر اعضا ارسال می شد، اما در سال جدید دعوتی برای هیچکدام از هر ۲ نهاد به دست ما نرسیده است.
این عضو دفتر ضرغامی درباره شایعه توصیه رهبر معظم انقلاب به وی جهت عدم حضور در نشست های شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این شایعه اولین بار یکی از خبرگزاری ها کلید زد و خودش نیز آن را تکذیب کرد.
بنابراین گزارش، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس ...