بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: یکسری صحبت ها در تیم ملی امید پیش آمد اگر بازگو کنم برای فوتبال خوب نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عارف غلامی پس از پیروزی 4 بر یک استقلال مقابل شاهین شاهین شهرداری بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بازی خوبی بود. این موفقیت حاصل تلاش بچه ها است. خودمان را باور داریم. بازی هفته قبل بی تمرکز بودیم و تحت شعاع حواشی بودیم. در این بازی با نتیجه پرگل برنده شدیم و نشاط به تیم برگشت. از بچه های تیم و بزرگان باشگاه استقلال تشکر می کنم.
وی در پاسخ به این سؤال که گویا فتح الله زاده به عنوان عضو هیأت مدیره انتخاب شده است آیا شما از این موضوع خبر دارید یا خیر، تصریح کرد: هنوز رسمی نشنیدم که چه کسی آمده. ما با اسم ها کاری نداریم دنبال یکی هستیم که بیاید و شرایط را درست کند. همه چیز آماده است، بازیکنان آمده اند، شرایط تیم آماده است. امیدوارم که هر اتفاقی بیفتد به نفع استقلال باشد.
بازیکن تیم فوتبال استقلال با گلایه از برخی از هواداران تیم استقلال گفت: از هواداران یک کلیپی را دیدم که گفته اند یک مربی خارجی آمده با یک مشت بازیکن هله و هوله ؛ به نظرم نباید یکسری کلمات را هواداران برای تیمی که صدرنشین جدول است به کار ببرند. بالاخره ما هم ناراحت شده ایم و هواداران هم حق دارند اما با حمایت و کمک های آنها ما قوت قلب می گیریم.
غلامی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان با شرایطی که وجود دارد قید سرمربی را زده اند یا خیر، تاکید کرد: بازیکنان با باشگاه قرارداد دارند اگر کسی بخواهد قید کسی را بزند این باشگاه است. ما بازیکنان حرفه ای هستیم و باید به قراردادمان پایبند باشیم. مسئولان باشگاه تلاش می کنند اما نمی دانم چه اتفاقی می خواهد رخ دهد. ما با این بازی نشان دادیم با جدیت تلاش می ...

سرخط اخبار