حزب الله عراق اعلام کرد که برای مواجهه با هرگونه رخداد امنیتی احتمالی، تصمیم به برگزاری رزمایش گسترده گرفته است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
حزب الله عراق اعلام کرد که به همراه گروه «سرایا الدفاع الشعبی» تصمیم به برگزاری رزمایش «صید کلاغ ها» با مهمات جنگی گرفته است.
به نوشته المیادین، در بیانیه حزب الله عراق آمده است که هزاران تن از نیروهای این گروه مقاومت در این تمرین نظامی با سلاح های پیشرفته شرکت خواهند کرد.
طبق این اطلاعیه، در این رزمایش نظامی چهار سناریوی مختلف از جمله هلی برن هوایی و مقابله در زمین تمرین خواهد شد. همچنین شرکت کنندگان در این رزمایش قرار است جنگ در باغ ها و جنگ شهری را تمرین کنند.
حزب الله عراق در ادامه در خصوص هرگونه «اقدام خصمانه» از سوی دشمنان هشدار داد.
اعلام برگزاری این مانور پس از آن صورت می گیرد که امروز «محمد البلداوی» از نمایندگان فراکسیون الصادقون عراق اعلام کرد که بر اساس شواهد، آمریکا طرح کودتایی در عراق دارد که قصد دارد آن را از طریق فعال کردن عناصر داعش در سه استان عراق انجام دهد.
امروز نیز عشایر استان «ذی قار» در جنوب عراق در تجمعی از هرگونه طرح کودتا گونه یا تلاش برای تحمیل خواسته های سیاسی از سوی آمریکا هشدار داده و تأکید کردند که آماده رویارویی شدید با آمریکا و هواداران این کشور در عراق هستند.
دعوای مهناز افشار و محسن تنابنده جدی شد + عکس عکس با حجاب گلشیفته فراهانی شبنم قلی خانی در کنار برادرش + عکس سانسور «پایتخت 6» دادِ ارسطو را هم درآورد! +عکس باورنکردنی ترین چهره شیوا خسرومهر بازیگر «کامیون» پس از عمل زیبایی اش +عکس

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار