چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: پروازهای فرودگاه چابهار - کنارک از چهار پرواز قبلی به یک پرواز در روز کاهش پیدا کرده است.

رحمدل بامری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با پیگیرهای مکرر مسولان استانی و محلی چابهار و کنارک شاهد اقدام مثبت و موثر برای لغو یا محدودسازی پروازها به مقصد این شهرستان ها هستیم.
وی بیان کرد: هم اینک یک پرواز در هفته از چابهار به مشهد و چابهار به زاهدان و روزانه یک پرواز از چابهار به تهران انجام می شود و دیگر شاهد چندین پرواز در روز تا عادی شدن شرایط ویروس کرونا نخواهیم بود.
فرماندار چابهار بر حفظ آرامش و امنیت مردم، اتخاذ راهکارهای مناسب در جهت کاهش التهاب و اهمیت نقش مردم و سازمان های مردم نهاد در مدیریت اجتماعی ویروس کرونا تاکید کرد.
وی افزود: در تمامی ورودی های زمینی چابهار با همت شبکه بهداشت و درمان ایستگاه های غربالگری فعال شده و در صورتی که هرگونه علائم سرماخوردگی شناسایی شود افراد به مدت ۱۴ روز قرنطینه می شوند.
بامری از اهالی شهرها و روستاهای مختلف سیستان وبلوچستان و کشور خواست که برای حفظ سلامت خود و نزدیکانشان در تعطیلات نوروز امسال به چابهار سفر نکنند.
وی با قدردانی از تلاش های مسوولان برای تداوم گندزدایی سطوح شهر چابهار توسط نیروهای آتش نشانی شهرداری تاکید کرد و گفت: علاوه بر این، بازدیدهای مشترکی با حضور نمایندگان ادارات صنعت، معدن و تجارت، شرکت نفت و اداره استاندارد از جایگاه های عرضه کننده فرآورده های سوختی انجام و رعایت نکات بهداشتی یادآوری شده است.
فرماندار چابهار ادامه داد: در این بازدیدها، استاندارد بودن میزان سوخت گیری با مبلغ دریافتی نازل سوخت گیری (کم فروشی احتمالی)، استفاده از دستکش توسط کارکنان و در اختیار قرار دادن دستکش برای رانندگان خودرو جهت سوختگیری، نحوه گندزدایی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار