بلد چهاربرابر بیشتر از گوگل مپ نقطه پرمراجعه دارد

فارس نیوز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
مدیر هلدینگ هزاردستان با اشاره به اینکه نقاط پرمراجعه در برنامه بلد چهار برابر گوگل مپ در ایران است، گفت:« با کنترل هوشمند دوربین های راهنمایی رانندگی و مسیریابی ترکیبی اینترنتی بلد می توان بدون احداث اتوبان یا خیابان جدید، کیفیت زندگی شهری را ارتقا داد.»

اخبار شرکت ها- مدیر هلدینگ هزاردستان در نشست خبری مسیریاب فارسی بلد با اشاره به اینکه نقاط پرمراجعه در این برنامه چهار برابر گوگل مپ در ایران است گفت:« با کنترل هوشمند دوربین های راهنمایی رانندگی و مسیریابی ترکیبی اینترنتی بلد می توان بدون احداث اتوبان یا خیابان جدید، کیفیت زندگی شهری را ارتقا داد.»
رویداد خبری بلد، پرنصب ترین نقشه و مسیریاب فارسی ، روز سه شنبه 26 شهریور با حضور خبرنگاران حوزه فناوری و شهری در حالی برگزار شد، که تا چند روز دیگر و با شروع رسمی مدارس و دانشگاه ها و آغاز پاییز به طور حتم با موج جدیدی ازعبور و مرور خودروها در سطح شهر روبرو خواهیم بود.
حسام میرآرمندهی در این مراسم گفت: «بلد اولین اپلیکیشن نقشه و مسیریابی است که با تکیه بر توان تکنولوژیک و دانش تیم فنی، توانسته اطلاعات شهری را به شکل هوشمندانه ای جمع آوری کند و در اختیار کاربران قرار دهد.» به گفته او «بلد، با بیش از650 هزار نقطه پرمراجعه بزرگترین منبع poi کشور است.» پی اوآی شامل اطلاعاتی مانند مکان های عمومی، بیمارستان ها، مساجد، مراکز تجاری و ... می شود که به کمک دوربین ها یا کمک کاربران ثبت شده است.
میرآرمندهی گفت: «روش کار بلد اینگونه است که به ازای هر دو نقطه ای که کاربر تعیین می کند چند مسیر پیشنهاد می دهد. برای این کار طرح های کاهش آلودگی و طرح ترافیک درنظر گرفته شده که با تمایز رنگ ها این مناطق نشان می شود. همچنین ترافیک لحظه ای شهر هم با کمک افرادی که از مسیریاب آنلاین استفاده می کنند جمع آوری می شود. از سوی دیگر همکاری های مشترکی هم با نیروی انتظامی و شهرداری خواهیم داشت که منبع های ما برای تخمین وضعیت رسیدن افراد به مقصد خواهند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار