رضاوند: امیدوارم با گل های تبریزی و کریمی پرسپولیس را ببریم/ از نوجوانی رؤیای حضور در دربی را داشتم

خبرگزاری تسنیم جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت که از نوجوانی رؤیای حضور در دربی را داشته و ابراز امیدواری کرد تیمش این بازی را با برد پشت سر بگذارد.

- اخبار ورزشی -
آرش رضاوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به شرایط استقلال در آستانه دربی 90 و اینکه آنها عملکرد خوبی در سه بازی گذشته نداشته اند، گفت: متاسفانه در سه بازی قبلی خوب امتیاز نگرفتیم و فکر می کنم بدشانسی و اشتباهات داوری به تیم ما لطمه زد. در بازی با نفت مسجد سلیمان یک پنالتی مسلم برای ما گرفته نشد که اگر داور تصمیم درستی می گرفت با دو گل از حریف پیش می افتادیم. اخراج فرشید اسماعیلی هم یک تصمیم نادرست بود و ما این بازیکن را هم برای دربی از دست دادیم. می دانیم که حالا هواداران انتظار دارند روز یکشنبه نتیجه خوبی بگیریم و تلاش می کنیم تا در این بازی مهم به پیروزی برسیم.
وی عنوان کرد: شرایط روحی بازیکنان برای بازی با پرسپولیس خوب است و از طرفی فاصله ما با صدر جدول آنقدر زیاد نیست که بخواهیم از حالا ناامید شویم. پیروزی در دربی می تواند وضعیت استقلال را تغییر دهد. استقلال در این فصل با تغییرات زیادی مواجه شده و من در ابتدای فصل هم گفتم که برای هماهنگی نیاز به زمان داریم. هواداران هم قطعا در این بازی از تیمشان حمایت خواهند کرد و امیدوارم با پیروزی در دربی آنها را خوشحال کنیم.
رضاوند که در صورت به میدان رفتن، اولین بار این بازی بزرگ را تجربه خواهد کرد، در خصوص حسی که نسبت به دربی تهران دارد، عنوان کرد: از دوران نوجوانی رؤیای حضور در این بازی را داشتم. خیلی از فوتبالیست ها دوست دارند این دربی مهم را تجربه کنند. اینکه بگویم هیجان یا استرس ندارم دروغ است، به هر حال این یک بازی خاص است و دوست دارم حضور در این بازی را تجربه کنم.
هافبک استقلال در مورد پیش بینی اش از نتیجه این بازی و اینکه دوست دارد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار