در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره ها نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با مردم انتخاب کرده اند و با داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند. این مطلب با گزیده ای از این تصاویر در خدمت شماست.

برترین ها: نوید محمدزاده، عکسی از خودش با سیگاری بر لب در اینستاگرامش منتشر کرده. حالا قضیه چیه، خدا می دونه. آقای محمدزاده، اگر می خواستی بگی سیگاری هستم، ما کاملا متوجه شدیم، چون خیلی خوب ژست گرفتی، اما انصافا هوا هنوز انقدر سرد نشده که اینجوری لباس پوشیدی ها!
از عکس سیگار بر لب نوید که بگذریم، باید بگوییم که محمدزاده با فیلم «متری شش و نیم» برای ایران افتخارآفرینی کرد و جایزه بهرین بازیگر مرد فستیوال توکیو را برد. چه خوب که محمدزاده، در توکیو از آن تیپ های خسته نزد و با کت وشلوار رسمی، آبروی ما را حفظ کرد؛ البته لباسش هم از برند گران قیمت و معتبر آرمانی انتخاب کرده.
افسانه پاکرو، بازیگر خوش چهره کشورمان که انگار کلا تصمیم ندارد در گذر زمان تغییر چهره بدهد، ماشالله! او در کپشن تصویر، مطلبی نوشته در مایه های اینکه هرچقدر هم خسته باشم و ناراحت، بازهم با دیدن رنگین کمان و پرواز پرنده و... حس وحالم را فراموش می کنم. احتمالا راز جوانی اش هم در همین فراموشی و بیخیالی است.
این هم عکسی از تولد نیوشا ضیغمی در کنار همسرش. ما می دانستیم که نیوشا ضیغمی جوان است، اما دیگر فکر نمی کردیم شش سالش باشد. نسبت به سنش قد کشیده ها نیوشا خانم!
ما که نمی دانیم خانمی که کنار فاطمه گودرزی ایستاده، کیست، اما خب کلاهش شبیه کلاه خانم هوچ، مربی پرواز هری پاتر است. نه که خیال کنید سلبریتی های ما هالووین را جشن می گیرندها! نه. فقط اتفاقی از فروشگاه که رد می شوند، از این مدل لباس ها خوششان می آیند و می خرند. شما چه نظری دارید؟ جشن گرفتن مراسم آنور آبی مثل هالووین در کشور ما جالب است یا کاری بیهوده؟
«نهنگ عنبر ۲» را که حتما یادتان ...

سرخط اخبار