رئیس جمهور پس از دریافت گزارش های جداگانه ای از وزیران کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از روز شنبه و آغاز فعالیت کسب و کارهای کم ریسک در همه استان ها به جز تهران، تاکید کرد که این طرح باید با نظارت دقیق و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا شود.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا ، فعالیت کسب و کارهای کم ریسک در تهران نیز قرار است از سی ام فروردین آغاز شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این گفت وگو گزارشی را از آخرین وضعیت استان ها و تهران در روزهای گذشته و امروز و میزان آمادگی و ارزیابی از اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی ارائه کرد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در گفت وگو با دکتر سعید نمکی، ضرورت هماهنگی لازم با سایر دستگاه ها و نظارت دقیق و جدی از سوی وزارت بهداشت برای رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی از سوی کسب و کارهای کم ریسک را در دوره اجرای این طرح، مورد تاکید قرار داد.
دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی نیز در این گفت وگو گزارشی را از کار کمیته امنیتی و اجتماعی ارائه و بر آمادگی وزارت کشور برای اجرای دقیق طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی تاکید کرد.
رئیس جمهور در این گفت وگو، هماهنگی منسجم تر وزارت کشور با وزارت بهداشت برای پیشبرد طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و بازفعالیت کسب و کارهای کم ریسک از روز شنبه را ضروری خواند و تاکید کرد: تمامی پروتکل های بهداشتی باید به طور دقیق در همه این کسب و کارها، اماکن عمومی و به ویژه در وسایل نقلیه عمومی اجرا و مراعات شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار