هومن افاضلی، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت محسن فروزان نمی تواند در دیدار مقابل ذوب آهن به میدان برود، اما به جانشین او اعتماد کامل دارد.

- اخبار ورزشی -
هومن افاضلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره غیبتش در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: از خبرنگاران اصفهان عذرخواهی می کنم. دوست داشتم پس از مدت ها که به لیگ برتر آمدم، با رسانه های اصفهانی صحبت کنم که برنامه پروازی تیم، این اجازه را به ما نداد.
نشست خبری دیدار ذوب آهن - پارس جنوبی برگزار نمی شود
وی درباره دیدار فردا (شنبه) تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: پس از تعطیلات طولانی که تیم ها تغییر و تحول زیادی داشتند، دیدارهای نخست در ابهام است. این تغییرات در پارس جنوبی و ذوب آهن وجود داشته است و کادر فنی و بازیکنان دو تیم دچار تغییر شده اند. در این شرایط شما نمی دانید تیم تان چقدر خودش را آماده کرده و شرایط رقیب هم همین است.
«کار تیم ها در بازی های اول سخت است و شناخت قبلی خیلی به کار نمی آید.»، سرمربی پارس جنوبی ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: میزان آمادگی تیم ها با تمرینی که داشتند، مشخص نیست و آنها هنوز در شرایط آزمایشی قرار نگرفته اند. ما خیلی برای این بازی مشتاقیم و انرژی خیلی خوبی داریم. امیدوارم بازی خوبی ارائه کنیم و تلاش می کنیم ذوب آهن را شکست دهیم. می دانیم که حریف نیز چنین شرایطی دارد.
هافبک برزیلی پارس جنوبی پنجشنبه به ایران می آید
افاضلی درباره قضاوت سیدمهدی سیدعلی در این بازی و نگرش منفی پارسی ها نسبت به او به خاطر اتفاقات دیدار این تیم مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: من سیدعلی را می شناسم و می دانم که او داور کم تجربه ای نیست. البته به خاطر قضاوت دیدار با سپاهان، مسئله ای ذهنی در میان بازیکنان ما از سیدعلی وجود دارد، اما ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار