تعمیر، تکمیل و بازسازی 141 مسکن مددجویی به همت خیران

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷
رئیس کمیته امداد منطقه دو بندرعباس گفت: 141 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد منطقه دو بندرعباس در سال گذشته تعمیر، تکمیل و بازسازی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ، سیروس قاسمی، رئیس کمیته امداد منطقه دو بندرعباس یکی از دغدغه های اصلی کمیته امداد، تأمین مسکن و ایجاد سرپناه ایمن برای مددجویان تحت حمایت دانست و گفت: طی سال گذشته با همکاری خیران و نیکوکاران تعداد 141 واحد مسکن مددجویی تعمیر، تکمیل و بازسازی شد.
وی هزینه تعمیر، تکمیل و بازسازی این واحدها را 616 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: بیشترین خدمات در قالب تعمیرات کلی و بهسازی منازل بوده است که موجب ایجاد سرپناه امن برای خانواده ها گردیده است.
قاسمی ادامه داد: همچنین در خصوص احداث سرویس های بهداشتی و حمام تعداد 16 مورد بالغ بر 33 میلیون تومان که از سرفصل اعتبارات امدادی برای مددجویان هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه دو بندرعباس در پایان گفت: در کمیته امداد منطقه دو بندرعباس چهار هزار و 259 خانوار، معیشت بگیر کمیته امداد بوده که از خدمات این نهاد بهره مند هستند و ارائه مناسب تر خدمات به این عزیزان نیازمند حمایت و مشارکت هرچه بیشتر خیران و سازمان های حمایتی است.

[ مشاهده متن کامل تعمیر، تکمیل و بازسازی 141 مسکن مددجویی به همت خیران برنا نیوز ]

آخرین اخبار استانها