آخرین وضعیت جاده‌های استان قزوین بعد از بارش برف

لوگوی تابناک تابناک . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۰:۱۹
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: به دلیل بارش برف و برودت هوا در استان قزوین، وضعیت عبور و مرور در محور های شمالی استان خصوصاً محور قزوین به رشت محدودهٔ گردنهٔ کوهین و محدودهٔ ضیاءآباد قره باغ را سخت کرده و تردد در این مسیر ها غیرممکن بود، اما با برنامه ریزی هایی که انجام شد عملیات برف روبی و نمک پاشی به موقع و به صورت مداوم انجام شد و امکان تردد برای رانندگان فراهم گردید.

به گزارش تابناک به نقل از فارس از قزوین، فرهاد ذاکری منش، رئیس پلیس راه استان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی از شب گذشته شاهد بارش برف همراه با وزش باد و کولاک و برودت هوا در استان قزوین بوده ایم.
وی افزود: به همین علت وضعیت عبور و مرور در محور های شمالی استان خصوصاً محور قزوین به رشت محدودهٔ گردنهٔ کوهین و محدودهٔ ضیاءآباد قره باغ را سخت کرده و تردد در این مسیر ها غیرممکن بود، اما با برنامه ریزی هایی که انجام شد و با همکاری دستگاه ها، عملیات برف روبی و نمک پاشی به موقع و به صورت مداوم انجام شد و امکان تردد برای رانندگان فراهم گردید.
این مسؤول ادامه داد: در این وضعیت آب و هوایی که مستعد تصادفات جاده ای است، خوش بختانه با رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان عزیز، هیچ گونه تصادفی نداشته ایم و این جای تقدیر دارد.
ذاکری منش عنوان کرد: توصیهٔ زمستانی ما به رانندگان محترم این است که حتماً وسایل نقلیهٔ خود را به زنجیر چرخ تجهیز کرده تا در مواقع ضروری بتوانند از آن استفاده کنند، هم چنین لازم است وسایل نقلیه به تجهیزات گرمایشی مجهز باشد و رانندگان البسهٔ گرم و جیرهٔ خشک به همراه داشته باشند.
رئیس پلیس راه استان قزوین در پایان تأکید کرد: معابر به دلیل سرما و یخبندان لغزنده است و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه از مهم ترین وظایف رانندگان محترم است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار