سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درحالی نخستین نشست خبری خود را پشت سر گذاشت که نه تنها مراسم امضا قراردادی نداشت، بلکه در این نشست هم «تنها» بود و از مسئولان فدراسیون کسی او را همراهی نکرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، نخستین نشست خبری دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که برخلاف عرف «نخستین» نشست ها، هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال کنار او حضور نداشتند و مهمتر اینکه مراسم نمادین امضاء قرارداد هم برای وی اجرا نشد.
پنجمین مربی کروات تیم ملی فوتبال ایران که انتخابش حرف و حدیث فراوانی را به همراه داشت، در طول مصاحبه اش بارها از اعتمادی که به وی شده تشکر کرد اما در پاسخ به پرسشی با محوریت حمایت فدراسیون گفت: «چه حمایتی بیشتر از آنکه من را سرمربی تیم ملی کرده اند!»
اسکوچیچ که جزو گزینه های فدراسیون فوتبال نبود و فاصله مطرح شدن نامش به عنوان یک گزینه تا انتخاب نهایی و معرفی رسمی اش، کمتر از 48 ساعت شد، برخلاف سرمربیان قبلی مراسم معارفه و امضا قراردادی نداشت و در نخستین نشست خبری اش هم هیچ یک از مسئولان رده بالای فدراسیون فوتبال حضور نداشتند.
این در حالی است که کارلوس کی روش و مارک ویلموتس با شرایطی متفاوت به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شدند. کارلوس کی روش ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۰ با حضور در دفتر علی سعیدلو (رئیس وقت سازمان تربیت بدنی) قرارداد خود را با تیم ملی ایران امضا کرد.
این پروسه برای مارک ویلموتس به عنوان جانشین کارلوس کی روش نیز تکرار شد. مهدی تاج پس از ماهها رفت و آمد به کشورهای اروپایی توانست با مربی بلژیکی به توافق رسیده و مراسم معارفه ای را نیز برای او ترتیب دهد.
مراسمی که هرگز به سوال و جواب ختم نشد اما تاج در کنار ویلموتس نشست تا نشان دهد خودش او را انتخاب کرده و به تیم ملی آورده است. تاج اما بعد از جدایی ویلموتس دچار مشکل قلبی شد و البته با استعفایش اوضاع فدراسیون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار