بررسی موتورسیکلت برقی سوپر سوکو TC؛ تکنولوژی مدرن با ظاهر کلاسیک

لوگوی دیجیاتو دیجیاتو . شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ساعت ۲۱:۱۶

همه چیز درباره آیفون 12
پس از آن که ایلان ماسک با ارائه محصولات تسلا جنب و جوشی غیر قابل وصف در میان هواداران انرژی های پاک و همچنین در سطح کل صنعت خودروسازی جهان به وجود آورد و اکثر تولیدکنندگان بزرگ و معتبر خودرو را که تا پیش از آن توجه ویژه ای به اتومبیل های تمام برقی نشان نمی دادند، به سمت تولید این گونه محصولات سوق داد.
هم زمان متصدیان صنعت موتورسیکلت نیز از این انقلاب در صنعت خودرو الهام گرفته و به سمت تولید موتورسیکلت های برقی روی آوردند؛ به نحوی که امروزه این گونه موتورسیکلت ها به تدریج در حال فراگیر شدن بوده و نمونه های گوناگون  آنها را می توان در سطح خیابان ها به وفور مشاهده کرد.
به جز مدل های اسکوتر سبک وزن که در تیراژ نسبتا زیاد در خیابان ها و شهرهای کشورمان در حال تردد هستند، مدلی زیبا با طراحی کلاسیک از سوی شرکت کویر موتور روانه بازار شده که تصورات عامه را نسبت به ظاهر موتورسیکلت های برقی به میزان بسیار زیادی تغییر داده است.
این موتورسیکلت زیبای برقی سوپر سوکو TC نام داشته و هم اکنون در بازار کشورمان حضور دارد. سوپر سوکو TC متعلق به شرکتی استرالیایی بوده و در کشور چین ساخته می شود. در ادامه این مقاله با دیجیاتو همراه شوید تا موتورسیکلت سوپر سوکو تی سی را از جهات مختلف مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.
طراحی ظاهری به سبک مدل های نوستالژیک قدیمی
ضرب المثل « نو که آمد به بازار، کهنه شود دل آزار» از دیرباز در جامعه ما رواج داشته و مصادیق بسیار زیادی را نیز می توان برای آن پیدا کرد. اما همیشه استثنائاتی وجود دارند و می توان طراحی سوپر سوکو تی سی را در حوزه همین استثنائات جای داد. طراحان شرکت سوکو با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار