معاون پدافند غیرعامل در شهرکرد: ۳۰۰ شبکه فارسی زبان به دنبال شکاف بین مردم و حاکمیت اند

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه آمریکا به صورت یک جانبه از برجام خارج و کشورهای اروپایی نیز به تعهدات خود عمل نکردند، ادامه داد: شبکه های اجتماعی و ۳۰۰ شبکه فارسی زبان در جهان به دنبال ایجاد شکاف در بین مردم و حاکمیت هستند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد ، غلامعلی حیدری صبح امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان با اشاره به اینکه طی یک سال گذشته تهاجمی جدید همراه با فشار حداکثری در حوزه روانی و اقتصادی آغاز شده است، اظهارداشت: شبکه های اجتماعی و 300 شبکه فارسی زبان در جهان به دنبال ایجاد شکاف در بین مردم و حاکمیت هستند.
معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه در 2 ماه گذشته تبلیغاتی مبنی بر شایعه حمله آمریکا به ایران آغاز شد که به عنوان فشاری در کنار تحریم ها محسوب می شد، افزود: بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری این جنگ، جنگ اراده ها است، منتهی جنگ نظامی نیست و تا آستانه جنگ فقط پیش می رود.
وی با اشاره به اینکه آمریکا در این مدت تیم های تروریستی را بر علیه ایران بسیج کردند که با برخورد نیروهای انتظامی منهدم شدند، اضافه کرد: منافقان با آموزش های پیشرفته در فضای مجازی نیز به دنبال موج سواری علیه کشور هستند.
حیدری با بیان اینکه آمریکا به صورت یک جانبه از برجام خارج و کشورهای اروپایی نیز به تعهدات خود عمل نکردند، ادامه داد: بنابر تصمیم شورای امنیت ملی مسئولان کشور نیز نردبان برجام را برعکس کردند.
معاون سازمان پدافند غیرعامل: آمریکا مدرن ترین سبک تهدید اقتصادی را علیه ایران به اجرا گذاشت
طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل اعلام وصول شد
سند جامع پدافند غیرعامل در گلستان تدوین می شود
معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه پس از این اقدام کشورهای اروپایی و آمریکایی به تلاطم افتادند و به همین منظور نخست وزیر ژاپن و وزیر خارجه آلمان به کشور سفر کردند، گفت: ...

سرخط اخبار