به گزارش تیتربرتر؛
بسیاری از عکاس ها و فیلم بردارها، عروسی ها را صحنه آرایی و کارگردانی می کنند. عروس و داماد را کنار هم می نشانند و نگاه هایشان را به هم می دوزند. اما ایان ولدون عکاس انگلیسی عکس های عروسی ها را همانطوری که هستند، ثبت می کند.
او می گوید: کارم را نوعی عکاسی مستند از عروسی توصیف می کنم. به عنوان یک عکاس مستند دنبال ثبت زندگی واقعی ام اگر همه چیز ساختگی باشد و به همه با یک قاب نزدیک شویم همه عروسی ها شبیه هم می شوند.
این عکاس افزود: جشن های عروسی مکان های مناسبی برای عکاسی و ثبت عواطف و حالت ها هستند. زندگی و واقعیت آن آنقدر زیباست که به نظرم احمقانه است که با قالب به سراغش برویم.
والدون اظهار داشت: در عروسی چیزهای بیشتری از عروس و داماد وجود دارد. تضادی از یک موقعیت جدی و اتفاق های خنده داری که توش هست خیلی جالب است.
وی می گوید: این سبک به عکس ها آزادی خاصی می دهد چیزی که در صنعت عکاسی عروسی زیاد دیده نمی شود. همه از اول همانجوری هستند که باید باشند و کسی تظاهر نمی کند. بازخوردی که می گیرم همیشه مثبت است فکر می کنم چون مردم نمی دانند چه چیزی می خواهند ولی واکنششان خیلی مثبت است.
والدون گفت: عکسی که در آن کودک شکلک درآورده از اولین عکس هایی است که گرفتم. این عکسی نبود که در یک عروسی انتظارش می رفت اما برای من طبیعت کودکانه آن بچه خیلی جالب بود.
بیشتر ببینید :  جشن کف بازی دانشجویان در دانشگاه

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار