در پی شیوع کرونا و تعطیلی مسابقات فوتبال، درآمد باشگاه های حرفه ای سقوط کرده است و موج کاهش داوطلبانه دستمزد شروع شده که بیلسا تازه ترین آن است.
به گزارش تابناک ورزشی، لیدزیونایتد در حال حاضر در لیگ دسته اول انگلیس صدرنشین است و از شانس بالایی برای صعود به لیگ برتر انگلیس برخوردار است. مارچلو بیلسا سرمربی آرژانتینی هدایت لیدز را برعهده دارد و در این شرایط او تصمیم گرفت که به تیم خود کمک کند.
با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی مسابقات در تمام دنیا و همچنین قاره سبز شده است، تیم های مختلف باشگاهی با مشکلات مالی عدیده ای روبرو شده اند. در همین باره بیلسا به همراه بخشی از ستارگان تیم لیدز تصمیم گرفتند که دستمزد هفتگی خود را کاهش دهند. مارچلو بیلسا در هفته گذشته 34 هزار پوند از دستمزد هفتگی خود را کاهش داد تا به نوعی به تیم تحت هدایتش کمک کرده باشد.
پاتریک بمفورد و کیکه کاسیا بازیکنانی هستند که در توافق صورت گرفته مبنی بر کاهش دستمزد بازیکنان این باشگاه توافق کرده اند. در همین باره آندرآ رادریزانی عنوان کرد که در صورت نیمه تمام ماندن مسابقات باشگاه لیدز با یک فاجعه روبرو خواهد شد و آن ها تا ماه می بیش از 2.5 میلیون پوند را به دلیل عدم برگزاری دیدارهای خانگی خود از دست خواهند داد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار