زنی جوان که در پی مشکوک شدن به وجود رابطه پنهانی همسرش به راز دزدی های او پی برد، درخواست طلاق داد.

این تازه عروس به رفتار های شوهرش مشکوک شده بود و گمان می کرد او رابطه ای پنهانی را شروع کرده است. او در نهایت با پی بردن به راز سرقت های همسرش ابتدا او را به پلیس لو داد و بعد درخواست طلاق را مطرح کرد.
به گزارش شرق؛ این زن جوان چندی پیش با مراجعه به دادسرای ویژه سرقت از دزدی های همسرش پرده برداشت و گفت: مدتی قبل به رفتار های شوهرم که تازه با او ازدواج کرده ام، مشکوک شدم. او همیشه تلفنش را از من مخفی می کرد. برای همین تصمیم گرفتم گوشی او را در فرصتی مناسب بررسی کنم. یک بار که به حمام رفته بود گوشی اش را برداشتم و دیدم شوهرم که ۲۷ سال دارد، با زنی ۴۵ ساله رابطه ای عاشقانه را شروع کرده است. وقتی چت های آن ها را با دقت خواندم، فهمیدم آن ها علاوه بر روابط عاشقانه کار های دیگری هم می کنند و انگار آن زن کالا هایی را به شوهرم سفارش داده بود تا برایش بدزدد.
با این اظهارات زن جوان، بازپرس دادسرای ویژه سرقت دستور رسیدگی و تحقیقات درباره ادعای او را صادر کرد. پس از بررسی موضوع صحت ادعای زن جوان تأیید شد. به این ترتیب، مأموران پلیس آگاهی مأموریت یافتند با دستگیری مرد جوان و زن ۴۵ ساله از آن ها بازجویی کنند. پس از دستگیری دو متهم مشخص شد زن میان سال یکی از گردانندگان باند های خلاف کار است و با ایجاد روابط دوستی با افرادی که در شبکه های اجتماعی با آن ها آشنا می شده، آنان را فریب می داده است و برای اعمال خلاف کارانه که غالبا سرقت لوازم داخل خودرو بوده، از آن ها استفاده می کرده است.
مرد جوان در بازجویی ها گفت: من در اینستاگرام با این زن آشنا شدم. ابتدا نمی دانستم او خلاف کار است و وقتی به موضوع پی بردم که عاشق او شده بودم و به خاطر ارتباط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار