جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری یک نفر سارق زورگیر توام با تیراندازی در محدوده خیابان سبلان خبر داد.
به گزارش میزان، سرهنگ کارآگاه داود فرد جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری یک نفر سارق زورگیر توام با تیراندازی در محدوده خیابان سبلان خبر داد.
وی فرد در تشریح خبر گفت: در ساعت ۵ عصر روز مورخه هفتم فروردین ماه امسال، اکیپ واحد گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در خیابان سبلان به یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ به همراه سه نفر سرنشین که با سرعت سر سام آوری در حال حرکت بودند برخورد می کنند.
جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه واحد گشت شخصی را که از ناحیه صورت و دست ها دچار جراحت شده بود را مشاهده کردند، خاطرنشان کرد: جراحت با ضربات شمشیر از سوی افراد ناشناس سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ که اقدام به سرقت اموالم نمودند، اتفاق افتاده است.
وی افزود: بلافاصله واحد گشت بدنبال خودروی مذکور رفته که پس از رویت و استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص شد خودروی فوق دارای سابقه سرقت در روز گذشته (۶/۱/۹۹) است. راننده خودروی مسروقه با دیدن گشت پلیس پا بر پدال گاز گذاشته و اقدام به فرار می نمایند که کارآگاهان به تعقیب خودرو موصوف پرداخته و از کلیه علائم هشداردهنده نظیرآژیر و ایست توسط بلندگو جهت متوقف ساختن خودرو استفاده کردند.
جاشین پلیس آگاهی تهران ادامه داد: راننده خودرو مسروقه توجهی به علائم و فرمان پلیس نداشته سپس با افزایش سرعت و حرکات مارپیچ و مخاطره آمیز و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان وارد خیابان های فرعی شده و با برخورد عمدی با خودرو های عبوری و ایجاد تصادف در یک فرصت دو سرنشین خودروی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار