عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: موضوع مکانیسم ماشه آزمون بزرگی برای سازمان ملل است و این سازمان باید در ماجرای مکانیسم ماشه استقلال خود را نشان دهد.

آنچه دیگران می خوانند: کتک کاری جنجالی عروس و خواهرشوهر! صادق آهنگران و پسر روحانی اش +عکس ریحانه پارسا چه راز پنهانی را می داند! + عکس خاص قدیمی ترین صابون فروشی تهران!! تجاوز بی رحمانه پسر تهرانی سنگدل به دختر 14 ساله / مادرش او را در چه وضعیتی دید؟ + عکس قیمت دلار کانال 28 هزار تومان را رد کرد ؛ جزییات
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به درخواست آمریکا از سازمان ملل برای فعال سازی مکانیسم ماشه علیه ایران گفت: این موضوع سازمان ملل را در معرض آزمون بزرگی قرار داد و سازمان ملل باید استقلال رأی خود را در این باره نشان دهد.
وی افزود: سازمان ملل متأسفانه در مواردی تحت تأثیر آمریکا و زیاده خواهی های این کشور تصمیماتی را گرفته و امروز نباید اجازه دهد اعتبارش بیش از پیش از بین برود.
عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: فعال سازی مکانیسم ماشه علیه ایران اعتبار سازمان ملل را بیش از پیش از بین خواهد برد و جلوگیری از این خواسته به ناحق آمریکا تا حدودی جبران کننده اعتبار از دست رفته قبل خواهد بود.
میر تاج الدینی خاطرنشان کرد: اعضای گروه پنج بعلاوه یک به ویژه آلمان، انگلیس و فرانسه باید جلوی آمریکا بایستند و سه کشور اروپایی همان طور که در بیانیه خود اعلام داشتند به هنگام رأی گیری و اتخاذ تصمیم استقلال خود در برابر آمریکا را نشان دهند.
وی افزود: همراهی اروپا با آمریکا در ماجرای مکانیسم ماشه موجب از بین رفتن اعتبار آنها در سطح بین الملل خواهد شد و استقلال و ...

سرخط اخبار