جانشین پلیس فتا پایتخت از دستگیری مردی خبر داد که با سوءاستفاده از اعتماد همکارش از وی اخاذی می کرد.

میزان: جانشین پلیس فتا پایتخت از دستگیری مردی خبر داد که با سوءاستفاده از اعتماد همکارش از وی اخاذی می کرد.
سرهنگ "داود معظمی گودرزی" جانشین پلیس فتا پایتخت گفت: پانزدهم اسفند ماه سال گذشته مردی ۳۷ ساله ساکن تهران حوالی شهرک غرب با ارائه شکایتی از دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای (ناحیه ۳۱ تهران) به پلیس فتا مراجعه و اظهار کرد مدتی است یکی از دوستانم در شبکه اجتماعی واتس آپ وی را تهدید و خواستار مبالغی وجوه نقد می باشد.
جانشین پلیس فتا با بیان اینکه شاکی در ادامه اظهارات خود یکی از همکاران خود را به عنوان متهم پرونده معرفی کرد، بیان داشت: شاکی اظهار کرد، با یکی از همکارانم مردی ۳۰ ساله به علت نوع شغل و اینکه در یک مکان مشغول به کار بودیم باب دوستمان آغاز شد با گذشت زمان دوستی مان عمیق تر شد و دیگر به طور کامل به وی اعتماد داشتیم و حتی در مورد بعضی از مسائل خصوصی زندگی ام با وی صحبت و مشاوره می کردم. این دوستی و اعتمادم تا جایی پیش رفت که حتی گوشی ام را در اختیارش قرار می دادم.
این مقام انتظامی تصریح کرد: شاکی گفت، پس از گذشت مدتی دوستم من را تهدید کرد که اگر مبالغی به حسابش واریز نکنم، گفتگو هایمان را در اختیار همسر و خانواده ام قرار می هد. بناچار به دفعات مختلف مبالغ خواسته شده را به حسابش واریز کردم تا از فروپاشی کیان خانواده ام و سوء تفاهم ها ایجادی جلوگیری کنم.
وی ابراز داشت: شاکی اظهار کرد، اکنون همکارم پا را فراتر گذاشته و اعلام کرده است که تصاویر و فیلم های گوشی ام را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد و در خواست مبالغ بیشتری کرده است. متاسفانه گویا در مقطعی از زمان که گوشی ام را در اختیارش قرار داده بودم تصاویر و فیلم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار