تاکتیک اسکوچیچ برای جلب نظر منتقدان

لوگوی مشرق نیوز مشرق نیوز . یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ساعت ۸:۵۲
دراگان اسکوچیچ با برگزاری نشست های فنی با کارشناسان ایرانی، توانسته نظر برخی از منتقدان خود را جلب کند.

به گزارش مشرق ، دراگان اسکوچیچ نشان داده علاقه مند به برگزاری نشست های فنی با همتایان ایرانی خود است. او از سال گذشته تاکنون، با مربیان لیگ برتری و تعدادی از کارشناسان فوتبال دیدار کرده و پیرامون وضعیت تیم ملی و وضعیت فوتبال ایران سخن گفته است.
سرمربی کروات در نشست های خود دیدارهایی هم با منتقدانش داشته؛ کسانی که با حضور اسکوچیچ در راس تیم ملی فوتبال ایران موافق نبودند و انتخاب او را منطقی نمی دانستند اما در نتیجه این جلسات، او توانسته نظر موافق برخی از آن ها را جلب کند.
حسین فرکی، مربی سابق تیم ملی و قهرمان دو دوره لیگ برتر یکی از کسانی است که در نخستین روزهای فعالیت اسکوچیچ در تیم ملی منتقد نحوه روی کار آمدن این سرمربی بود: « تمام عملکرد این سرمربی (اسکوچیچ) به دوران باشگاهی خلاصه می شود. وقتش بود بعد از دوران طولانی حضور کی روش در تیم ملی، یک مربی ایرانی جای او را بگیرد و به مربیان داخلی اعتماد کنیم. کسانی که اسکوچیچ را انتخاب کرده اند، باید بگویند برتری وی نسبت به مربیان داخلی چه بود؟ با صراحت می گویم که مربیانی در ایران داریم که از حیث افتخارات و مدارک مربیگری با سابقه تر هستند.»
حسین فرکی یکی از کسانی است که در این سال ها بارها برای هدایت تیم ملی نامزد شد اما این اتفاق رخ نداد. او معتقد بود که انتخاب اسکوچیچ سلیقه ای بوده است: « باید مشخص شود انتخاب اسکوچیچ بر اساس سابقه و کارنامه او بوده یا یا به صورت سلیقه ای انتخاب شده است. البته به اعتقاد من در این بخش سلیقه نقش پررنگی دارد.»
بیشتر بخوانید:
پس از گذشت چندین ماه از این اظهارات و برگزاری اردوهای تیم ملی و دو پیروزی مقابل ازبکستان و بوسنی، دراگان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار