سرپرست فرمانداری تکاب روز سه شنبه در آیین کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه روستای "قره بلاغ" تکاب گفت: این میزان اعتبار که از سوی خیّران مدرسه ساز پرداخت شده جهت تامین ۳۰ درصد هزینه احداث ۱۳ طرح آموزشی با ۴۴ کلاس درس اختصاص یافته است که امسال هزینه می شود.
به گزارش تین نیوز آذربایجان غربی ، سیدهادی طباطبایی بیان کرد: دولت به تنهایی قادر به توسعه فضاهای آموزشی نیست و از این رو خیّران مدرسه ساز با عمل به وظیفه اجتماعی خود در این مسیر، مشارکت فعال دارند.
وی اظهار داشت: سهم اجتماعی مردم و خیّران در توسعه فضاهای آموزشی و امر مقدس مدرسه سازی بسیار قابل توجه است.
طباطبایی ادامه داد: توسعه همه جانبه فضاهای آموزشی از مهمترین عوامل به شمار می رود و خیّران مدرسه ساز با اهدای زمین و مشارکت در احداث کلاس های درس گام های بزرگی در این زمینه برداشته اند که قابل تقدیر است.
مدیر آموزش و پرورش تکاب نیز در این مراسم گفت: عملیات اجرایی احداث مدرسه سه کلاسه روستای "قره بلاغ" بخش تخت سلیمان تکاب در زمینی به مساحت هزار و ۱۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۳۲ متر مربع از امروز آغاز شده است.
حمید علی نیا افزود: برای احداث این واحد آموزشی هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که ۲ میلیارد ریال آن توسط چهار نفر از خیّران مدرسه ساز تامین خواهدشد.
وی بیان کرد: با بهره برداری از این واحد آموزشی سه کلاسه، ۶۰ نفر از دانش آموزان روستایی از فضا و امکانات آموزشی مناسب بهره مند خواهند شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار