فصل سیاست - ابومهدی سرداری بود که بیش از 40 سال در جغرافیای محور مقاومت، مشغول جهاد بود و با جهادش عرصه را بر مستکبرین و اذناب و مزدوران آن ها تنگ کرده بود.
شهید ابومهدی المهندس در دوران حیات مبارکش «شهید زنده» نامیده می شد؛ اطلاق این صفت والا به او به سبب جهاد مستمر و بلاانقطاعش بود؛ از مبارزه با رژیم بعثی صدام تا مقابله با آمریکای متجاوز و تروریست هایِ تکفیریِ آمریکا ساخته یِ داعش.
ابومهدی سرداری بود که بیش از 40 سال در جغرافیای محور مقاومت، مشغول جهاد بود و با جهادش عرصه را بر مستکبرین و اذناب و مزدوران آن ها تنگ کرده بود.
ابومهدی از همراهان همیشگی حاج قاسم بود و با سیدالشهدای مقاومت، انس و الفتی دیرین و عمیق داشت. خود را سرباز حاج قاسم می دانست و به این سربازی افتخار می کرد و آن را نعمت الهی می دانست. سپهبد سلیمانی نیز همواره به تمجید یار و همرزمش می پرداخت و او را «شهید زنده» می نامید. «ما سرباز ابومهدی بودیم و هستیم و به این سربازی افتخار می کنیم»؛ این جمله ای است که حاج قاسم در یکی از سخنرانی هایش ایراد کرد.
بیشتر بخوانید:
«شهید زنده»ای که امروز شهید شد/ «ابومهدی المهندس» که بود و چه کرد؟ مجالست و موانست ابومهدی و حاج قاسم در طول دوران طولانی جهاد در راه خدا و ظلم ستیزی و استکبارستیزی سرانجام سرنوشت این دو رفیق عاشق شهادت را به هم گره زد و آن ها به دست شقی ترین آحاد بشر یعنی آمریکای جنایتکار به بالاترین مقام انسانی یعنی مقام شهادت نائل شدند.
بیشتر بخوانید:
خروش برای خونخواهی/ سنگ تمام خوزستان در مراسم تشییع سردار امت اسلام سحرگاه روز جمعه 13 دی 98 شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار