پارسینه: رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی اعلام کرد اگر فردی به مجسمه شخصیت های این کشور آسیب بزند و یا آن ها را جابجا کند، به ۱۰ سال حبس محکوم خواهد شد.

با ادامه تظاهرات در آمریکا علیه بی عدالتی گسترده و نژادپرستی و سرنگون کردن مجسمه های افرادی که نماد برده داری در این کشور بوده اند، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای جابجا کردن مجسمه این شخصیت ها مجازات تعیین کرد.
ترامپ در اظهاراتی اعلام کرد: از این به بعد اگر فردی به مجسمه هریک از شخصیت های تاریخی این کشور آسیب بزند و یا بخواهد آن ها را جابجا کند، به ۱۰ سال حبس محکوم خواهد شد!
پیش از این در روز گذشته نیز با وجود دوران سیاه برده داری و اعتراضات علیه نژادپرستی در آمریکا، ترامپ مدعی شد مشکلی به نام نژاد در آمریکا وجود نداشته است؛ این کشور به خاطر همین عالی است.
رئیس جمهور آمریکا در ادعایی تازه گفت: اگر بروید و نگاه کنید، مشکلی به نام نژاد در آمریکا وجود نداشته است؛ این کشور به خاطر همین عالی است!
با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ترامپ که پیش از این در پیام های توییتری خود از سفیدپوستان حمایت کرده است، این بار مدعی شد: من احترام زیادی برای همه نژاد ها قائل هستم!

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار