بازیگر نقش سوپرمن در فیلم شزم با توجه به انتشار یک عکس از پشت صحنه فیلم فاش شد. با زومجی و اطلاعات بیشتری از این خبر همراه شوید.

فیلم شزم با یک کامئو از سوپرمن به پایان رسید. با توجه به این که ما می دانیم این نقش توسط هنری کویل ایفا نشده است هیچ گاه چهره این بازیگر نشان داده نشد. حال با توجه به انتشار یک عکس از پشت صحنه این فیلم بالاخره هویت این بازیگر فاش شد. طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون اخیرا مشخص شده است که بازیگر و بدلکار، رایان هندلی نقش سوپرمن را در دقایق پایانی فیلم شزم ( Shazam ) بازی کرده است. او در صفحه اینستاگرام خودش عکسی از خودش را با لباس سوپرمن همراه با زکری لی وای منتشر کرده است. همانطور که مشخص است او لباس هنری کویل را بر تن دارد و در حقیقت در تمام مدت فیلم نقشی مضاعف برای لوی داشته است.
اخیرا جزئیات بیشتری در مورد حضور افتخاری هنری کویل به عنوان مورد فولادی فاش شده است و زمانی که ما هنوز واقعا نمی دانیم که این صحنه فیلم برداری شده است یا خیر، اما با دور شدن این هنرپیشه بریتانیایی از نقش و تصمیم وی مبنی بر آویختن شنل خود، او صحنه فیلم برداری را ترک نکرده است.
آن چیزی که بر سر سوپرمن در پرده بزرگ سینما می آید هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد اما طبق گزارش ها گفته می شود که کمپانی برادران وارنر ( Warner Bros ) به جای حرکت رو به جلو می خواهد سوپرگرل را در اولویت های خودش قرار دهد. به هرحال غیب این ابرقهرمان باید به گونه ای توضیح داده شود و البته که حتی کامئوهای بی سر بیشتری از کلارک کنت هم نمی تواند این قضیه را حل کند. در ادامه می توانید پست اینستاگرامی رایان هندلی را مشاهده کنید:
هنری کویل تنها بازیگر یک فیلم ابرقهرمانی نیست که خداحافظی زودهنگامی با وی داشته ایم. هلی بری یک زن گربه ای وحشتناک بود و تاثیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار