معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان از برگزاری مسابقات قرآن و عترت دانش آموزی به صورت مجازی در زنجان خبر داد و گفت: برگزیدگان راهی مسابقات کشوری خواهند شد.

جعفر گنج خانلو امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا نیز نمی تواند مانعی برای پیگیری برنامه های فرهنگی و پرورشی ویژه دانش آموزان شود.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به برگزاری مسابقات قرآن و عترت در مدارس به صورت مجازی عنوان کرد: به منظور حفظ سلامت دانش آموزان برنامه ها در بستر مجازی برگزار می شود و برگزیدگان به مرحله کشوری معرفی خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۶۰ هزار دانش آموز در مجموع مراحل آموزشگاهی منطقه و استان مسابقات قرآن و عترت در زنجان شرکت داشتند، تصریح کرد: تعداد شرکت کنندگان در مراحل آموزشگاهی و منطقه ای طی سال جاری بیش از ۵۰ هزار نفر بوده است.
گنج خانلو با اشاره به اینکه مرحله استانی این مسابقات خرداد ماه و به صورت مجازی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: دانش آموزان منتخب منطقه ای آثار خود را ارسال و داوران به انتخاب برگزیدگان مبادرت می کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار