رئیس مجلس: برای رفع مشکلات و ایجاد تحول در عملکرد مجلس حتما از ظرفیت های مردمی بهره خواهیم برد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، محمدباقر قالیباف ظهر امروز در ششمین گردهمایی ملی فعالان حرکت های جهادی، افزود: مجلس شورای اسلامی در اقداماتی که انجام خواهد داد حتما از ظرفیت ها و کمک های همه مردم در سراسر کشور، بخش خصوصی، تشکل های مردمی و نیز ظرفیت های بخش های دولتی به گونه ای استفاده خواهد کرد که همه جای کشور برای رفع مشکلات و کاستی ها در حال تلاش و فعالیت باشند.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز امکان استفاده از فعالیت های جهادی به صورت سیستماتیک و یکپارچه و با تلاش مجاهدانه و با محبت به منظور رفع مشکلات کشور وجود دارد.
آقای قالیباف خطاب به همه جوانان و به ویژه گروه های جهادی کشور، افزود: اگر ما موضوعات را مردمی نکنیم و مردم پای کار نباشند، هرگز نخواهیم توانست بر مشکلات غلبه کنیم.
وی اضافه کرد: نمونه این مسئله را در موضوع شیوع کرونا مشاهده کردیم و در دوران دفاع مقدس هم اگر مردم در صحنه نبودند هیچگاه آن دوران باعث این همه عزت و افتخار نمی شد.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: امروز هم اگر بخواهیم مشکلات اقتصادی کشور برطرف شود باید مردم در صحنه باشند و ظرفیت های مردمی استفاده شود.
آقای قالیباف با بیان این که در حال تلاش برای ایجاد تحول در عملکرد مجلس شورای اسلامی هستیم، گفت: ایجاد شفافیت، هوشمندسازی، کارآمدسازی و مردمی سازی چهار محوری است که مبنای این تحول قرارداده ایم.
وی افزود: مجلس شورای اسلامی قصد دارد در چارچوب وظایف و اختیارات خود گام های موثری برای رفع مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی بردارد.
آقای قالیباف یادآور شد: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین کار جوانان کار جهادی و نخستین دغدغه شان پیشرفت کشور بود و در ...

سرخط اخبار