تهران- ایرنا- با تعویق لیگ ملت های والیبال و المپیک توکیو، به نظر می رسد دیگر «ایگور کولاکوویچ» شانسی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران نداشته باشد.

فدراسیون والیبال پس از پایان المپیک ۲۰۱۶ ریو، قراردادی دوساله با ایگور کولاکوویچ بست. در زمان ریاست احمد ضیایی بر فدراسیون و در حالی که هنوز چند ماه از دو سال ابتدایی قرارداد کولاکوویچ باقی مانده بود، قرارداد به مدت دو سال دیگر تمدید شد تا این سرمربی اهل مونته نگرو تا پایان المپیک ۲۰۲۰ توکیو، تیم ملی ایران را هدایت کند.
کولاکوویچ فرصت داشت با حضور در لیگ ملت ها و المپیک، به حضور خود در ایران پایان دهد اما حالا هر ۲ تورنمنت به تعویق افتاده است. ابتدا حدود ۲ هفته پیش بود که فدراسیون بین المللی والیبال اعلام کرد لیگ ملت ها به پس از المپیک موکول شده است. سپس در نخستین روزهای سال جدید شمسی، کمیته بین المللی المپیک از تعویق یک ساله المپیک خبر داد. به این ترتیب هر ۲ تورنمنت، در زمانی برگزار خواهد شد که مدت قرارداد کولاکوویچ با فدراسیون ایران به پایان رسیده است. کولاکوویچ همچنان حقوق خود را ماهیانه دریافت می کند و در ماه های باقی مانده از قرارداد هم هیچ کاری برای انجام دادن ندارد.
محمدرضا داورزنی پس از برگزیده شدن به ریاست فدراسیون والیبال و در آستانه مسابقات انتخابی المپیک، درباره ادامه همکاری با کولاکوویچ گفته بود چون فرصت کافی برای انتخاب سرمربی جدید وجود ندارد، منطقی نیست قرارداد خود با این مربی را فسخ کنیم. حال با توجه به شرایط جدید و فرصت زیادی که تا برگزاری المپیک به وجود آمده است، احتمال دارد مسئولان فدراسیون، قرارداد کولاکوویچ را فسخ کنند و دنبال انتخاب سرمربی جدیدی باشند.
البته با توجه به شرایطی که ویروس کرونا در جهان به وجود آورده است، شرایط ادامه برگزاری مسابقات باشگاهی ملی و قاره ای و همینطور لیگ ملت ها مشخص ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار