امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بوشهر، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: در سفر به استان بوشهر بخش های مختلف ارتش شامل نیروی هوایی، نیروی دریایی و پدافند در جاهای مختلف مورد بازدید و بررسی قرار گرفت .
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه توان رزمی نیروهای ارتش در استان بوشهر مورد ارزیابی قرار گرفت، تصریح کرد: در این بررسی ها توان رزمی و روحی ارتش در استان بوشهر ارزیابی شد .
وی تأکید کرد: خوشبختانه هم توان رزمی خوب است و هم آمادگی های رزمی و روحی در حد مقابله با تهدیدات بالا است. همه برای مقابله با تهدیدات احتمالی دشمنان آمادگی لازم و کافی دارند .
امیر سرلشکر موسوی با قدردانی از هدایت ها و حمایت های امام جمعه بوشهر از نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر افزود: در دیدار با آیت الله صفایی بوشهری و جلسه معنوی، سفر یک هفته ای از استان کامل شد و ان شاءالله این حمایت های معنوی همچنان ادامه داشته باشد .
پایان پیام/ 647

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار