به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم افتتاحیه ششمین دوسالانه گرافیک «سرو نقره ای» عصر دیروز جمعه ۲۲ آذرماه با حضور قباد شیوا، فرزاد ادیبی، مسعود سپهر و جمعی از هنرمندان طراح گرافیک در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ایران به عنوان اولین سخنران در مراسم افتتاحیه ششمین دوسالانه گرافیک سرو نقره ای از هیات مدیره جدید انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران تقدیر کرد و گفت: همانطور که می دانید این انجمن یکی از انجمن های قدیمی هنری به حساب می آید. هیات مدیره جوان انجمن طراحان گرافیک ایران با بهره گیری از حمایت و پشتیبانی پیشکسوتان و اساتید گرافیک، توانسته دوسالانه سرو نقره ای را به بهترین نحو اجرا کند.
وی، دوسالانه سرو نقره ای را آینه تمام نمای طراحان گرافیک ایران شمرد و افزود: ما هم با کمال افتخار میزبان این انجمن و اعضای این انجمن در خانه هنرمندان هستیم.
محسن سلیمانی دبیر ششمین دوسالانه گرافیک «سرو نقره ای» نیز در ادامه مراسم با اشاره به استقبال از افتتاحیه این رویداد، گفت: این استقبال را نه تنها اینجا، بلکه در ارسال آثار نیز شاهد بودیم و بالغ بر هزار و ۳۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده بود میزانی که نسبت به سال قبل رشد داشته است.
وی به سختی انتخاب آثار هم اشاره کرد و درباره نبود هیات انتخاب توضیح داد: در این دوره همچون دوره های قبلی دوسالانه، هیات انتخاب نداشتیم. در فراخوان ذکر شده بود هر هنرمند می تواند حداکثر سه اثر در نمایشگاه داشته باشد اما هنرمندانی بودند که بیشتر از سه اثر برای ما ارسال کردند و این موضوع سبب شد تا از اعضای شورای سیاستگذاری ششمین دوسالانه گرافیک سرو نقره ای خواستیم مدیریتی روی این آثار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار