غلامعلی سفید برنامه های مدیریت شهری یزد را برای سال 99 تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ غلامعلی سفید، رئیس شورای اسلامی شهر یزد ، در رابطه با برنامه های مدیریت شهری در سال 99 گفت: علاوه بر مواردی که هر ساله در نظر می گیریم، چند مورد ویژه در بودجه 99 دیده ایم و به آن توجه خاص داریم. یکی مدیریت پسماند است.
او افزود: در گذشته دفن زباله با مشکل رو به رو می شد اما با تدابیری که در نظر گرفته ایم از سال آینده مشکل حل خواهد شد.
سفید خاطرنشان کرد: از جهت عمرانی دو پروژه ی بزرگ اجرا می شود که بزرگترین پل های شهری یزد خواهد بود یکی از آن ها در بلوار جمهوری اسلامی و دیگری در بلوار دانشجو است.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد خاطرنشان کرد: در بحث هوشمندسازی نیز فعالیت هایی انجام خواهیم داد و در سال گذشته نیز به دستاوردهایی رسیدیم همچنین بنا داریم صدور پروانه در فرصت کم داشته باشیم و اقدامات عبور و مرور را نیز تسهیل کنیم.
سفید گفت: همچنین برای حمل و نقل عمومی کارهای جدی انجام دادیم و بنا داریم تعداد زیادی اتوبوس BRT به خطوط و ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه کنیم.
او در رابطه با برنامه های فرهنگی اظهار کرد: بحث نشاط اجتماعی و ایجاد زیربنایی فرهنگی و بافت تاریخی در برنامه های سال ۹۹ قرار دارد. همچنین قسمتی از شهر که نزدیک به حصار شهر بوده را بازسازی کرده ایم و سال آینده نتیجه آن مشخص خواهد شد.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: طی سال آینده یک مرکز فرهنگی و فرهنگسرا نیز ایجاد خواهید شد همچنین بازارچه صنایع دستی علاوه بر سایر پروژه های که به صورت عمومی انجام می دهیم را نیز در سال 99 افتتاح خواهیم کرد.
او گفت: در قسمتی از «امام شهر» طرحی ایجاد می شود تا تفرجگاهی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار