عملکرد سازمان تعزیرات طی نظرسنجی دقیق و جامع مورد بررسی قرار گیرد

ایسنا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰
وزیر دادگستری با بیان اینکه عملکرد سازمان تعزیرات باید طی نظرسنجی دقیق و جامعی مورد بررسی قرار گیرد، گفت: پس از بررسی و تحلیل، خط مشی جدید ترسیم شود و چنانچه لازم است نوع اقدامات و حضور سازمان در تنظیم بازار تغییر پیدا کند.

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، سیدعلیرضا آوایی وزیر دادگستری در نشست شورای اداری سازمان تعزیرات حکومتی به مناسبت بیست و پنجمین سالروز تاسیس این سازمان اظهار کرد: ما باید پاسخگوی مردم و مطالبات نظام باشیم و متناسب با ظرفیت ها و اختیارات سازمان، توقعمان را تنظیم کنیم.
وی افزود: در بسیاری از جلسات و گفت وگوها با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان قوه قضائیه که سطح توقع بالایی از سازمان در کنترل وضعیت اقتصادی دارند، وضعیت اختیارات سازمان را شرح می دهیم و این نشان دهنده عدم شناخت نسبت به سازمان است.
وزیر دادگستری با اشاره به اینکه ناچاریم جامع نگر و کلان نگر باشیم و ابتدا مصالح کشور را ببینیم، اظهار کرد: همواره دقت را سرلوحه کارهایتان قرار دهید و حتی احضار متهمین را نیز با دقت و براساس دلایل مستند انجام دهید که خدای ناکرده آبروی کسی را به بازی نگیریم.
آوایی تصریح کرد: میزان رضایتمندی مردم، در حال حاضر متناسب با میزان زحمات همکاران ما نیست و اگرچه همکاران در سازمان تعزیرات زحمات زیادی می کشند اما تلقی مردم از این زحمات با آنچه انجام می شود؛ متفاوت است.
وی در پایان گفت: عملکرد سازمان باید طی نظرسنجی دقیق و جامعی مورد بررسی قرار بگیرد و پس از بررسی و تحلیل، خط مشی جدید ترسیم شود و چنانچه لازم است نوع اقدامات و حضور سازمان در تنظیم بازار تغییر پیدا کند.
جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی نیز در این جلسه گفت: ورود سازمان به بیست و پنجمین سال کاری را به تمامی همکاران تبریک عرض کرده و از زحمات یکایک همکاران تشکر می کنم.
وی با اشاره به افزایش تعامل با سایر دستگاه ها در دو سال گذشته و تاثیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار