روحانی در جلسه کمیته‌های ستاد کرونا:

امیدواریم واکسیناسیون در بهمن ماه آغاز شود

لوگوی خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر . پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۵۴
رئیس جمهور گفت: امیدواریم واکسیناسیون با واکسن های خریداری شده از خارج نیز، طبق جدول اولویت های گروه هدف، در ماه بهمن آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی روز پنجشنبه در جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امسال دو پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی در نبرد با استکبار را جشن می گیریم. دولتی که می خواست ما رنگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را هم نبینیم اکنون با خفت و خواری از دنیای سیاست کنار گذاشته شده و در مقابل ما با افتخار چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب مان را هر چند به صورت نمادین اما با شکوه، جشن می گیریم.
در گزارش قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا بر آمادگی استان ها برای برگزاری مراسم نمادین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و هماهنگی با رسانه های همگانی و بویژه رسانه ملی در استان ها برای پخش همزمان مراسم ۲۲ بهمن تاکید شده بود.
رئیس جمهور پس از گزارش قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا از آخرین برنامه ریزی و هماهنگی ها برای گرامیداشت ۲۲ بهمن تاکید کرد که با توجه به محدودیت های ناشی از بیماری کرونا ، باید مراسم نمادین جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با نوآوری و بکارگیری خلاقیت های تازه، شکوهمندتر برگزار شود.
موضوع روند فعالیت کسب و کارهای مرتبط با ایام عید و اهمیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی این کسب و کارها، از محورهای گزارش های جداگانه کمیته های اقتصادی و بهداشتی و درمانی و قرارگاه عملیاتی ستاد بود.
روحانی با اشاره به این گزارش تاکید کرد که باید با رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی، از آغاز موج چهارم بیماری کرونا جلوگیری شود تا به این ترتیب مسئولان ناچار نشوند مجددا یک سلسله محدودیت ها را در شهرهایی که در وضعیت نارنجی و یا قرمز قرار می گیرند، اعمال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار