برخی از اعضای هیأت مدیره موقت شرکت پلی اکریل با ابراز برائت از اظهارات یکی از اعضای هیأت مدیره نسبت به نکات مطرح شده توسط وی واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا جعفری و محمد حاج کرمی اعضای هیأت مدیره موقت شرکت پلی اکریل در واکنش و برائت از اظهارات و رفتارهای عضو پرحاشیه هیأت مدیره موقت واکنش نشان دادند.
در نخستین واکنش اعضای هیات مدیره موقت شرکت پلی اکریل همزمان با هفته بسیج در نامه به سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان نوشتند: در خصوص اظهارات نسنجیده و فاقد پایه و اساس، احدی از اعضای هیات مدیره موقت پلی اکریل و ایجاد شائبه اختلاس یا توهین به افراد و نهادها، معروض می دارد این قبیل رفتارها و موضع گیری های شتاب زده و دور از اخلاق، موضع شخصی بوده و مسؤولیت حقوقی یا کیفری آن متوجه نگارنده بوده است. 
همچنین این افراد خطاب به کارگران این شرکت نیز آورده اند: در خصوص اظهارات نسنجیده و فاقد پایه و اساس احدی از اعضای هیات مدیره موقت پلی اکریل و ایجاد شائبه اختلاس یا توهین به افراد و نهادها، معروض می دارد این قبیل رفتارها و موضع گیری های شتابزده و دور از اخلاق، موضع شخصی بوده و مسؤولیت حقوقی یا کیفری آن متوجه نگارنده بوده است و ما از خداوند متعال توفیق خدمت گزاری به جامعه کارگری و سهامداران محترم را خواستاریم.
البته ساعتی بعد از انتشار رسمی این نامه، حاج کرمی در نامه دیگری بخشی از مطالب این نامه را به دلیل اینکه معتقد بود دارای خط خوردگی بوده مخدوش دانسته و برخی از آن ها را تکذیب کرده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار