حضور نیروهای شهرداری تهران در عراق تا 2 روز بعد از اربعین

فارس نیوز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹
شهردار تهران با تأکید بر اینکه خدمات شهرداری تهران در اربعین امسال اگر بیشتر از سال های گذشته نباشد، کمتر نیست، گفت: تمام خدمات تا دو روز بعد از اربعین ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، پیروز حناچی در حاشیه حضور در محل اسکان خادم الحسین (ع) در کربلا، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهم اقدامات شهرداری تهران در اربعین امسال گفت: در ستاد اربعین کشور ١٣ کمیته فعالیت می کنند که شهرداری تهران مسؤولیت کمیته خدمات شهری را بر عهده دارد.
وی با تأکید بر حضور نیروهای شهرداری تهران در مناطق مرزی، شهرهای کربلا و نجف و حدفاصل این دو شهر، اظهار کرد: امسال در دو حوزه ورود کرده ایم؛ یکی حوزه مردمی با مخاطبین هیأت ها و افرادی که داوطلبانه در طول مسیر اقدام به نظافت و پاکسازی مسیر و موکب های عزاداری در طول مسیر می کنند و دیگری همکاری و برقراری تعامل با شهرداری های نجف و کربلاست.
شهردار تهران به حضور نیروهای خدماتی در محدوده حرم پرداخت و ادامه داد: وضعیت نظافت و خدمات رسانی در محدوده بلافصل حرم(اطراف حرم) با محدوده خارج از آن کاملا متفاوت است که بخشی از این امر حاصل تلاش همکاران ما در شهرداری تهران است. 
حناچی ادامه داد: در حال حاضر ۴٠٠ نیروی خدماتی در نجف و هزار نیرو در کربلا برای خدمات رسانی به زائران مستقر هستند؛ ضمن اینکه، امسال هزار دستگاه اتوبوس در محل ورود زائران به عراق خدمات رسانی می کنند. 
به گفته وی ارائه تمامی این خدمات تا دو روز بعد از اربعین ادامه خواهد داشت. 
شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوالی درباره گفت وگو با مردم در طول مسیر و رضایت یا عدم رضایت آنها درباره نحوه خدمات دهی مدیریت شهری، تصریح کرد: امسال مردم از ما می پرسیدند که چرا شهرداری حضور ندارد؛ واقعیت این است که ما حضور داریم اما بدون نام و نشان به سنت بسیاری از خادمان بی نام و نشان امام حسین (ع) ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار