صادق خرازی خطاب به مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: آقای  شریعتمداری عزیز شما همان کسی هستید که آن اهانت را به آیت الله سیستانی کردید و رابطه ما با عراق را از اوج به زیر آوردید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، صادق خرازی دبیرکل حزب «ندای ایرانیان» و حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در مناظره ای به موضوع برجام پرداختند. در بخشی از این مناظره که در برنامه «نگاه یک» پای اختلافات سال ۸۸  و اهانت کیهان به آیت الله سیستانی به بحث باز شد.
خرازی خطاب به مدیر مسوول روزنامه کیهان گفت: آقای  شریعتمداری عزیز شما همان کسی هستید که آن اهانت را به آیت الله سیستانی کردید و آن رابطه ما با عراق را از اوج به زیر آوردید
شریعتمداری نیز جواب داد: اهانت بود؟!
خرازی گفت: حتما اهانت بود؛ شما به دروازه توبه رسیدید. رئیس جمهور و نخست وزیر عراق موضع گرفت علما موضع گرفتند نکند انتظار داشتید حوزه های علمیه هم به خاطر کیهان تعطیل شود. چون علی کریمی یک دستبند سبز بسته و خودش می گوید اشتباهی سبز بود ادعا می کنید صلاحیت ریاست بر فدراسیون فوتبال را ندارد این دیدگاه کشور را نابود کرده است.
شریعتمداری صحبت خرازی را بدون پاسخ نگذاشت و گفت: الان هم می گویم کسی که دستبند سبز می بندد صلاحیت ندارد.
خرازی نیز با جمله ای پرسشی و کنایه آمیز گفت: اگر کسی شال سبز انداخت اشکال دارد؟
شریعتمداری پاسخ داد : این سبزی که شما می گویید اشکال دارد وگرنه باید بگوییم هیلاری سادات کیلینتون
خرازی هم گفت: شما در کیهان نشستید و خودتان را قیم مردم ایران می دانید. 
مهمترین بخش صحبت های خرازی از این قرار است: 
*شما با تفکر خود و این که بگویید آمریکا می زند و صهیونیست ها می زنند؛ کشور را به سمت نابودی می برید.
*ممکن است در روزنامه کیهان جاسوس وجود داشته باشد؛ همان طور که مدیرکل ضد جاسوسی یکی از دستگاه های امنیتی؛ جاسوس صهیونیست ها بود.
*در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار