اصفهان-معاون حمل و نقل اداره کل راهداریاصفهان از آمادگی کامل راهداری اصفهان برای پشتیبانی از سفرهای عید فطر خبر داد و گفت: افزایش سفر در محورهای مواصلاتی استان پیش بینی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا جعفری پیش از ظهر شنبه در نشستی که با حضور مسئولان استانداری اصفهان، پلیس راه، اورژانس، هلال احمر و تشکل های صنفی حمل و نقل مسافر استان اصفهان برگزار شد، با اشاره به پیش رو بودن تعطیلات عید سعید فطر اظهار داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی در جا به جایی مسافران و همچنین رعایت دستورالعمل های ایمنی توسط شرکت های حمل و نقل مسافر و رانندگان باید مد نظر قرار گیرد.
وی ادامه داد: تحویل بسته بهداشتی ویژه مسافران برای اولین بار در کشور توسط شرکت های حمل و نقل مسافر استان اصفهان در زمان بروز کرونا انجام شد و به عنوان الگویی برای سایر استان های کشور قرار گرفت.
مشکلات اقتصاد صنعت حمل و نقل مسافر کشور و استان اصفهان به دلیل شیوع کرونا
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای اصفهان با بیان اینکه اقتصاد صنعت حمل و نقل مسافر کشور و استان اصفهان به واسطه شیوع ویروس کرونا با مشکلات عدیده ای مواجه شده است، اضافه کرد: مشکلات صنعت حمل و نقل استان اصفهان برای پیگیری و ارائه راهکار به دستگاه های بالادستی اعلام شده است.
وی با اشاره به تعطیلات عید سعید فطر و احتمال افزایش سفرهای برون شهری گفت: استقرار پلیس در نقاط مناسب پیش بینی شده و تشدید نظارت بر مدیران فنی و پایانه های مسافربری از جمله برنامه های در دست اجراست.
جعفری از تمام فعالین صنعت حمل و نقل استان اصفهان خواست ضمن آمادگی برای سرویس دهی به مردم، رعایت پروتکل های بهداشتی و قوانین ایمنی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند و گفت: از شرکت های حمل و نقل مسافر استان اصفهان درخواست می کنیم با رصد و پایش مستمر سیستم سپهتن ناوگان حمل و نقل مسافر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار