آی اسپورت - صدرنشین لیگ برتر ایران پرسپولیس است که در 21 بازی 31 گل زده و معدل گل زده این تیم در هر بازی 1.47 است که این آمار در قیاس با عملکرد صدرنشین در لیگ های بوندس لیگا – لیگ برتر جزیره – سری آ و لالیگا در رتبه ی آخر است. در پنج لیگ مورد اشاره بایرن مونیخ بهترین عملکرد را داشته؛ البته تا به این جای کار که در هر بازی به طور متوسط 2.92 گل زده است. تعداد گل های زده این تیم در 25 بازی 73 گل بوده.
فوتبال حرفه ای به این نتیجه رسیده تیم ها برای ادای دین به تماشاگران که برای بازی 90 دقیقه وقت می گذارند و طبیعتا کسانی که برای تماشای بازی به استادیوم می روند وقت بیشتری می گذارند و هم چنین اسپانسرها که از باشگاه ها حمایت می کنند، باید ارایه گر بازی تهاجمی باشند. بهترین فوتبال از نگاه این ها فوتبالی است که در آن تیم ها هر 30 دقیقه یک گل بزنند و معدل گل زده آنها در هر بازی 3 گل باشد که تیم بایرن مونیخ به این معدل خیلی نزدیک است. شاید به همین دلیل است که فوتبال ملی آلمان در یکی دو دهه اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.
بارسلونا با معدل گل زده 2.33 در هر بازی 63 گل را در 27 بازی برای خود ثبت کرده است. لیورپول اگر چه 66 گل زده اما این تعداد گل را در 29 بازی به ثبت رسانده و معدل گل این تیم درهر بازی 2.27 است. تنها صدرنشین سری آ و لیگ برتر ایران هستند که معدل گل زده اشان در هر بازی کمتر از دو گل است. یووه در 26 بازی 50 گل زده و معدل گل زده این تیم در هر بازی 1.92 است. جالب اینکه فوتبال باشگاهی ایتالیا نیز به فوتبال دفاعی مشهور است. معدل گل زده صدرنشین بوندس لیگا، لالیگا، لیگ برتر جزیره، سری آ و لیگ برتر را ملاحظه می کنید:
*معدل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار