ساعت24-رئیس شورای شهر تهران، در واکنش به سخنان رئیس بنیاد مستضعفان در مورد آیت الله هاشمی رفسنجانی از ارسال یک نامه خصوصی به وی خبر داد.

محسن هاشمی صبح امروز پیش از آغاز جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در واکنش به سخنان پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در مورد آیت الله هاشمی و دفتر وی در کاخ مرمر گفت: نامه ای به صورت خصوصی برای فتاح نوشتم و گله کردم. چرا که متاسفانه به صورت ناخواسته سخنانی مطرح شد که از صحبت های وی سوء استفاده شد.
وی با بیان اینکه از سخنان فتاح سوء استفاده شد چرا که فتاح دوست دار آیت الله بوده و هست، گفت: امروز نیز تلفنی با وی صحبت می کنم و می خواهم صحبت کند تا سوء استفاده ها رفع شود؛ در غیر این صورت از آنجایی که باید از جایگاه آیت الله دفاع کنم قطعا صحبت خواهم کرد.
هاشمی در مورد جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورای شهر نیز با بیان این که جلسه هم اندیشی کمیسیون تلفیق برگزار شد، تصریح کرد: در جلسه قبل ، بخش درآمدی متمم بودجه ۹۸ تصویب شد و درآمدها از۵۹۰۰ میلیارد تومان به ۵۳۰۰ میلیارد تومان رسید و امروز در کمیسیون تلفیق هزینه ها را بررسی کردیم.
رییس شورای شهر تهران افزود: در جلسه امروز کمیسیون های دیگر شورا پیشنهادات خود را مطرح کردند و اختلافاتی که با کمیسیون بودجه داشتند را نیز رفع کردند که بحث ها جدی شد و صداها بالا و پایین رفت و حتی قهر و آشتی نیز داشتیم که امیدواریم در جلسه یک شنبه هفته آینده بخش هزینه های متمم بودجه را نیز تصویب کنیم. تا راه برای بررسی بودجه سالانه ۹۹ شهرداری باز شود.
وی با بیان اینکه با تصویب متمم ، راه برای بررسی لایحه بودجه ۹۹ شهرداری تهران باز می شود گفت: وقتی لایحه بودجه می آید فضا صنفی می شود و هر کمیسیونی دغدغه های خود را در اولویت قرار می دهد و اگر بخواهیم مدام بودجه را تغییر دهیم و ارقام را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار