اردبیل - رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردبیل از برخی افراد بی توجه به تذکرات و آموزش ها که با ایجاد مراکز مخفی در برخی مناطق شهری و روستایی بساط قلیان برپا کردند انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، عمران خسروی پیش از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران از برخی افراد بی مسئولیت و بی توجه به تذکرات و آموزش ها که با ایجاد مراکز مخفی در برخی مناطق شهر و روستاها، بساط شب نشینی و قلیان برپا کرده و سلامت خود و جامعه را هدف قرار داده اند انتقاد کرد.
وی به تلاش شبانه روزی کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت و نیز همکاری مجموعه تلاشگر نیروی انتظامی اردبیل و بازرسان سازمان صمت و شهرداری و فرمانداری و … اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از تجمع در قهوه خانه ها و نیز پیشگیری از انتقال ویروس کرونا متأسفانه برخی افراد با سلامت مردم بازی نموده و عده ای از افراد نیز سلامت خود و جامعه را به سخره گرفته اند.
رئیس مرکز بهداشت با اعلام اینکه تاکنون بیش از ۱۵۰ مرکز تجمعی و قهوه خانه و عرضه قلیان در شهرستان اردبیل پلمب شده، افزود: فقط طی روز چهارشنبه تعداد ۲۱ واحد متخلف در اردبیل و روستاهای تابعه پلمب شد.
خسروی ضمن تشکر از حضور و مشارکت فرمانداری، شهرداری فرماندهی انتظامی، سازمان صمت و مجموعه مسئولین قضائی اردبیل در پشتیبانی و اجرای برنامه های ستاد استانی و کشوری کرونا ، از همه خانواده ها درخواست کرد تا با حساسیت بیشتر در قبال سلامت خانواده خود و هموطنان از حضور فرزندان و اعضا خانواده در مراکز تجمعی شدیداً خودداری نموده و با کارشناسان ستاد پیشگیری از کرونا همکاری نمایند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار