گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- پلیس در عملیاتی مقتدرانه فردی که در اقدامی جنون آمیز 5 نفر از اعضای خانواده اش را در منطقه جالق سراوان به قتل رسانده بود، به هلاکت رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: شامگاه دوم آبان ماه سال جاری تیراندازی منجر به قتل ساکنان یک خانواده در منطقه "خوشاب" از توابع بخش "جالق" شهرستان سراوان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.
وی افزود: دقایقی پس از اعلام موضوع تیمی از ماموران بخش انتظامی جالق در محل جنایت حاضر و در بررسی های به عمل آمده مشخص شد 3 عضو یک خانواده(نامادری31 ساله، 2 خواهر 5 و 14 ساله) و 2 دختر همسایه( 12و 15 ساله ) توسط پسر 28 ساله این خانواده با سلاح کلاش به طرزی هولناکی به رگبار بسته شده و این فرد شرور و سابقه دار قبل از رسیدن عوامل انتظامی از محل جنایت گریخته است.
سردار قنبری تصریح کرد: در ادامه تحقیقات در بررسی های کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی مشخص شد که قاتل به علت مشکلات خانوادگی دست به این جنایت زده است.
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه داشت تا اینکه اطلاعاتی در خصوص زندگی مخفیانه او در شهر زاهدان به دست آمد.
وی عنوان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از چندین شبانه روز تحقیقات گسترده میدانی مخفیگاه متهم را در زاهدان شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
سردار قنبری گفت: تیم های عملیات ویژه پلیس پس از هماهنگی های لازم قضائی مخفیگاه متهم را به محاصره خود در آوردند که قاتل مسلح و 2 همدستش که خود را در حلقه محاصره پلیس گرفتار دیده بودند برای فرار از محل بدون توجه به اخطار پلیس با سلاح کلاش اقدام به تیر اندازی به سمت عوامل انتظامی کردند.
وی عنوان کرد: در این درگیری که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار