معاون هماهنگی و توسعه منطقه ای وزارت کشور راه اندازی ۳۰ مرکز فوریتهای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه ای در کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ بابک دین پرست معاون هماهنگی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارشنبه شب با حضور در استودیو خبر ۲۱ شبکه یک سیما با اعلام این خبر، گفت: این مراکز کار پنجره واحد را انجام می دهند و حضور نمایندگان دستگاههای ذیربط از ۸ صبح تا ۸ شب در این مراکز برای بررسی و حل و فصل واحدهای تولیدی الزامی است.
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: وزرات ارتباطات یک خط ۴ شماره ای ملی را به این مراکز اختصاص داده است که به زودی اعلام عمومی می شود.
دین پرست با اشاره به اینکه دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور قبلا نوید راه اندازی این مراکز را داده بودند، گفت:
برای اینکه این امر اجرایی شود در جلسه ویدئوکنفرانسی که در دوم شهریورماه مقام معظم رهبری با اعضای هیئت دولت داشتند، تاکید کردند که الگوی ویژه ای برای راه اندازی و رفع مشکلات واحد های تولیدی تدبیر شود که به دنبال آن وزیر کشور نامه ای به رئیس جمهوری ارسال کردند و با دستور دکتر روحانی و حکمی که رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت صادر کردند، تا پایان وقت اداری امروز ۳۰ مرکز در سی استان کشور راه اندازی شد و آخرین مرکز هم روز شنبه افتتاح خواهد شد.
وی درخصوص نحوه رسیدگی به واحدهای تملک شده توسط شبکه بانکی گفت: در طول دو سال گذشته چندین دستور از رئیس جمهوری و معاون اول رئیس جمهور برای بازگرداندن این واحدها به چرخه تولید گرفته بودیم. در جلسه اصلی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید نمایندگان وزارت امور اقتصاد دارای و بانک مرکزی حضور پیدا کردند که براساس گزارشها معلوم شد که تا آن تاریخ ۱۷۱۸ واحد تولیدی تحت تملک داریم که مقرر شد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار