مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی از دیدار رئیس شورای اسلامی شهر تهران با ریاست محترم مجلس شورای اسلامی خبر داد.

آنچه دیگران می خوانند: اولین عکس از محل خاکسپاری ماه چهره خلیلی در لندن پست جنجالی سحر قریشی برای ماه چهره خلیلی + عکس افزایش قیمت دلار دربازارامروز/ بورس منفی می شود؟ قیمت جدید پراید در بازار+جدول قیمت آغاز مرحله دوم فروش سهام عدالت/ 30درصد دوم را چند بفروشیم؟ تیپ متفاوت و دیده نشده شهره سلطانی در یک فیلم + عکس
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
بابک نگاهداری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی، از دیدار اخیر رئیس شورای اسلامی شهر تهران با محمدباقر قالیباف خبر داد. 
نگاهداری عنوان داشت که در این دیدار، قالیباف بر لزوم اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهرها با تقویت رویکرد انتخابات محلی به جای انتخابات ملی و پیگیری لایحه مدیریت یکپارچه شهری و لایحه درآمد پایدار شهرها تاکید کرد. 
وی همچنین برگزاری نشست های مشترک ادواری مجمع نمایندگان استان تهران و اعضای شورای شهر تهران و ارسال گزارش در خصوص قوانین حمل و نقل عمومی از سوی شورای شهر به مجلس و لزوم نظارت مجلس بر حسن اجرای آنها را از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بیان کرد.

سرخط اخبار