سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع آتش سوزی در یک کلینیک درمانی خبر داد و گفت: آتش خاموش شده است اما عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد.

جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: آتش سوزی در یک کلینیک درمانی در خیابان شریعتی نرسیده به میدان قدس در طبقه منهای دو این کلینیک رخ داده است.
وی افزود: به دلیل آتش سوزی و انفجار، دود بسیاری در طبقات پخش شده است و احتمال داده می شود انبار این کلینیک محل نگهداری سیلندرها بوده و انفجار به دلیل منفجر شدن این سیلندرها بوده است.
بنابر اظهار شاهدان محلی، ساعت ۲۱ انفجار در زیرزمین بیمارستان سینا اطهر تهران سبب آتش سوزی شد.
اعمال محدودیت ترافیکی در اطراف کلینیک سینای تهران
۰۲:۱۲ سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، اظهار کرد: شمال به جنوب خیابان شریعتی از میدان قدس و در جنوب به شمال از تقاطع خیابان شریعتی و خیابان موسی وند محدودیت تردد داریم و وضعیت ترافیکی آن محدوده تحت کنترل است.
وی ادامه داد: ساعت ۲۱:۲۰ در خیابان شریعتی قبل از میدان قدس داخل کوچه ماهرو زاده (منطقه ۱) ساختمان آزمایشگاه پزشکی دچار انفجار شد.
رئیس سازمان اورژانس تهران : تعداد فوتی ها به ۱۹ نفر رسید / ۱۵ زن و ۴ مرد جان باختند
۰۱:۰۷ پیمان صابریان در گفت وگو با مهر اظهار کرد: متأسفانه فوت، مصدوم بدحال که ۲۳ سال هم داشت و به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شده بود، تأیید شد.
وی افزود: متأسفانه تا به این لحظه تعداد فوتی های حادثه ۱۹ نفر هستند (۱۵ زن و ۴ مرد).
دادستان تهران: ۱۵ زن و ۴ مرد در این حادثه جان باخته اند
۰۱:۰۲ القاصی مهر در خصوص تعداد کشته ها گفت: به طور دقیق فعلاً نمی شود امار را اعلام کرد. براساس اخرین جستجو با توجه اینکه بازپرس جنایی ما در صحنه حضور دارد و در ساختمان در ...

عناوین مهم خبری